شمانیوز

رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد گفت: در چهار ماهه ابتدای سال 99، حق بیمه تولیدی شرکت نسبت به سال گذشته 83 درصد رشد پیدا کرده است.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد به نقل از خبرگزاری ایلنا، مجتبی کاتب درباره عملکرد چهار ماهه سرمد در سال 99 گفت: عملکرد شرکت نشان می‌دهد که مسیر رشد بیمه سرمد در چهار ماه ابتدایی سال هم ادامه پیدا کرده و موفقیت‌های سرمد در سال گذشته اتفاقی نبوده است.


رئیس هیئت مدیره بیمه سرمد با اشاره به رشد حق بیمه تولیدی شرکت گفت: در چهار ماه نخست سال 99 حق بیمه تولیدی شرکت 83 درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته و تعداد بیمه‌نامه‌های صادره نیز 22 درصد افزایش پیدا کرده است.
کاتب هم‌چنین گفت که این شرکت با حفظ توانگری سطح یک، ضمن افزایش این نسبت، توانگری مالی خود را به 147 درصد افزایش داده است.


وی به بخش سرمایه‌گذاری در بیمه سرمد هم اشاره کرد و گفت: بیمه سرمد با ثبت نرخ بازدهی 195 درصدی در بخش سرمایه‌گذاری و شناسایی 2700 میلیارد ریال درآمد از این محل در 4 ماهه ابتدایی سال جاری، تحولی بزرگ را مدیریت نقدینگی شرکت به نسبت نرخ بازدهی تنها 15 درصدی مدت مشابه سال 98 رقم زده است.


کاتب افزود: سهم بیمه‌های زندگی از حق بیمه تولیدی نیز در بیمه سرمد به رقم قابل توجه 26 درصد افزایش پیدا کرده است که موفقیت دیگری برای این شرکت است.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied