شمانیوز

در این گزارش ، شما نیوز قصد دارد شما را به یکی از سایتهایی آشنا کند که هر آنچه جهت امنیت و نمای مغازه خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد.

 

در این گزارش ، شمانیوز قصد دارد شما را به یکی از سایتهایی آشنا کند که هر آنچه جهت امنیت و نمای مغازه خود نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهد.

 

ابتدا با کرکره برقی شروع می کنیم

 

کرکره برقی مغازه معمولاً اولین چیزی است که یک مغازه دار به فکر آن است. زیرا در مغازه و فروشگاه ها امنیت و ضد سرقت بودن فضا همیشه حرف اول را می زند و سپس افراد به جنبه های دیگری مانند زیبایی و جنبه های رفاهی می پردازند.

شما با مراجعه به وب سایت دیده بان می توانید ، اطلاعات کامل ، جامع و عکس های متعدد از نمونه کارهای کرکره اتوماتیک را مشاهده نمایید. همچنین در صورت نیاز به محاسبه قیمت کرکره برقی این سایت بصورت آنلاین این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا با وارد کردن اندازه درب خود از قیمت کرکره مغازه خود مطلع شوید.

benz-rollup

 

ما با مطالعه این وب سایت متوجه شدیم که نصب کرکره برقی برای مغازه دو حالت کلی دارد.

  1. کرکره هایی فلزی
  2. کرکره های شفاف

 

کرکره های فلزی در 2 نوع کرکره برقی فولادی و آلومینیومی تولید می شوند و مانند خودرو روی آنها با رنگ کوره ای پوشانده می شود.

کرکره های شفاف از جنس نانو پلی کربنات و یا ایجاد سوراخ و پانج داخل کرکره های فلزی تولید می شود و ان سمت دیگر آنها دیده می شود.

 

حال نوبت به رفاه درب اتوماتیک شیشه ای می رسد

 

شاید آسان ترین مثال برای درب اتوماتیک شیشه ای ، درب های ورودی بانک ها و ادارات باشد که زمانی که آن نزدیک می شوید ، درب خود به خود باز می شود.

قیمت درب های اتوماتیک شیشه ای نیز در وب سایت دیدبان درج شده است و شما به آسانی می توانید با توجه به اینکه چه سیستمی نیاز دارید انخاب نمایید.

تاثیر گذار ترین بخش یک درب اتوماتیک ، نوع موتورآن است که در این وب سایت اپراتورهایی از کشور آلمان و چین با موتور های دانکر و ... معرفی شده است.

 

faac-sliding-automatic-glass-door

 

فقط کافی است ، اندازه کل فضا ، عرض بازشو ، تعداد لنگه مورد نظر خود را وارد نمایید تا بصورت انلاین ، قیمت برای شما محاسبه شود و فقط با یک کلید خرید خود را انجام دهید.

 

بعد از رفاه درب  نوبت به سایبان ویترین می رسد

 

ویترین بسیاری از مغازه ها به شکلی است تابش شدید خورشید بر اجناس داخل آن تاثیر می گذارد و کسبه و مالکان فروشگاه ها تمایلی ندارند در ساعات ظهر ، نور خورشید مستقیم به اجناس بتابد.

بعنوان نمونه و برای اینکه یک مثال بسیار زاده بزنیم که کاملاً برای شما مشهود باشد، به مغازه های سبزی فروشی که در مسیر شما قرار دارند توجه کنید.

 

black-sunshade

 

تقریباً همه ی این مغازه ها روی میوه هایخود را با انواع سایبان برقی و دستی پوشانده اند.

سایبان نیز یکی دیگر از محصولاتی است که به آسانی می توانید از سایت دیده بان خرید نمایید .

 

سایر محصولات فروشگاه

 

اینها فقط بخش کوچکی از محصولات این وب سایت بود که برای مغازه و فروشگاه استفاده می شد و به آنها اشاره شد.

شما با مراجعه به این سایت علاوه بر محصولات فود می توانید با انواع دوربین مدار بسته دید در شب ، پنجره های دوجداره  و سایر لوازم ساختمانی آشنا شوید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied