شمانیوز

رپرتاژ آگهی:

ترندهای فشن ومد همواره مردم را به استفاده از لباسهایی با ترکیب رنگهای مختلف تشویق و از استفاده از لباسهای ساده یکرنگ منع می کنند . براین اساس هرساله تعدادی از ترکیبهای رنگی و یا رنگی خاص به عنوان برترین و زیباترین رنگ سال انتخاب میشود.در این مطلب به بررسی ده ترکیب رنگ برتر سال 2020 که شامل ترکیب رنگ سبز وزرد,آبی کمرنگ وصورتی , قرمز وآبی...... می پردازیم.

انتخاب و ترکیب رنگ در لباس هایتان می تواند استایل شما را بهتر یا بدتر کند. بنابراین احساس ناراحتی ومعذب بودن با ترکیب رنگهای جدید کاملا طبیعی است. اما این به معنای استفاده ازلباس هایی با سبک  قدیمی ساده  و با رنگ سفید و مشکی نمی باشد . در این مطلب , ما شما را با  تنوع ترکیبهای رنگی جذاب آشنا می کنیم که  قطعا بوسیله آن استایلتون بهتر خواهد شد. لباسهایی با ترکیب رنگ سبز و زرد پررنگ , صورتی خوشرنگ و انواع رنگهای خاکستری ,این ایده های زیبا و جذاب به شما می آموزد چگونه لباسهای با ترکیب رنگهای روشن و زیبا بپوشید بدون اینکه ترکیب زشت و متناقضی به استایل شما بدهند.  آماده آشنایی با این ترکیب رنگ رنگین کمانی هستید؟ در اینجا ترکیب رنگ  لباسهایی را بررسی میکنیم که شما  قطعا آن را به عنوان یک استایل جدید امتحان خواهید کرد.

 

1-ترکیب رنگ سبز وزرد

هیچ چیز جذاب تر و لذت بخش تر از بوی چمن تازه کوتاه شده در یک روز گرم تابستانی نیست ,ترکیب رنگ سبز وزرد نیز دقیقا همین حس را به ما  منتقل می کند. درحالیکه انتخاب ترکیب رنگ زرد وسبز  گزینه مناسبی  برای  افراد با رنگهای مختلف  پوستی است , این ترکیب حس تازگی و زیبایی را نیز به فرد می بخشد .چنانچه رنگ پوست شما گرم است از ترکیب رنگهای زرد تیره, خاکی  و سبز تیره در لباس هایتان استفاده کنید و اگر رنگ پوستتان سفید است استایل شما با ترکیب رنگ های زرد روشن و طیف های مختلف از رنگ سبز بهتر خواهد شد.

برای داشتن یک استایل با ترکیب رنگ ویژه و خاص میتوانید ژاکت ابریشمی زرد رنگ با دامن خاکستری ساده و یا شلوار جین را امتحان کنید. سپس یک پیراهن سفید رنگ زیبا همراه با اکسسوری های سبزرنگ  (جواهرات, شال, روسری ,کیف دستی )برای شروع یک روز قشنگ را به استایلتان اضافه کنید. آسان ترین راه  برای ایجاد نشاط و مرتب سازی کمد لباسهای زمستانی در استقبال از ماههای گرم روش مسدود کردن رنگها (color blocking) است . تنها با اضافه کردن لباسهای یکرنگ متوجه این تحول و تغییر خواهید شد. اما به یاد داشته باشید آن را ساده نگه دارید و از ترکیب آن نترسید. 

 

mahchehrekhalili-photokade-london-2

ترکیب رنگ سبز وزرد

 

 

2-ترکیب رنگ آبی کمرنگ وصورتی

این رنگها هستند که بهار را نشان می دهند. ترکیب صورتی و آبی کمرنگ ممکن است ظریف به نظر برسد اما اگر این ترکیب به درستی طراحی شود آنها می توانند به اندازه لباسهای با رنگ روشن جذاب و زیبا باشند. این ترکیب رنگی بوی گل یاس ونسیم گرم بهاری را یادآور می شود.

انتخاب یک ژاکت کشمیری آبی کمرنگ با نیم تنه صورتی  برای شروع یک روز حال و هوای زمستان را کاملا از شما دور خواهد کرد. استفاده از دستبندهای رنگی در کنار یک استایل کلاسیک تمام  مشکی میتواند آن را بهتر و زیباتر کند.اکسسوری هایتان را بپوشید و از اضافه کردن  ترکیبات رنگی به استایلتون خجالت نکشید.این ترکیب با پوشیدن کفشهای پاشنه بلند سفید ایده آل می شود  و به این ترتیب هماهنگی بیشتری بین رنگها برقرار می شود.

 

cover_1440

ترکیب آّبی کمرنگ وصورتی

 

 

3-ترکیب رنگ قرمز و آبی

ترکیب رنگ آبی و قرمز یکی از استایلهای مورد علاقه ما در هر زمانی است. ما مشتاق هستیم بدانیم که با پوشیدن شلوار جین و ژاکت قرمز رنگ همراه با کفشهای پاشنه بلند تا چه اندازه تغییر خواهید کرد.این ترکیب  درحدقابل قبولی بسیار جذاب است و یک تیپ و ظاهر معمولی را چشمگیرتر می کند.  

چه کسی می تواند تی شرت های راه راه کلاسیک بریتون(Briton) را نادیده بگیرد؟ آن مدلی کلاسیک  و برگرفته از برند شنل فرانسه است  وقتی که با جین و ژاکت ابریشمی قرمز همراه می شود. همچنین,  شما می توانید یک پیراهن سفید زیبا در زیر ژاکت قرمز بپوشید این ترکیب  باعث افزایش جلوه رنگ قرمز  و کنتراست شلوار جین شما می شود.

 

AndroidOnlineNewsImage

ترکیب رنگ قرمز و آبی

 

 

4-ترکیب رنگ آبی کبالت و فیروزه ای

  استفاده از ترکیب رنگ آبی کبالت و فیروزه باعث ایجاد تطابق رنگی بسیار قوی در استایل شما می شود.  یک وعده صبحانه در شهر تیفانی را تصور کنید درحالیکه این ترکیب رنگ شیک و ظریف را پوشیده اید شما نیازی به استفاده از رنگ های خنثی مثل سفید یا کرم ندارید همچنین این یکی از ترکیبهای رنگی است که با اکسسوریهای از جنس طلا و نقره بسیار شیک خواهد شد و استایلهای مختلفی را با آن میتوان ایجاد کرد. تنها تصورات و تفکرات شما باعث محدودیت در رفتار و زندگی تان خواهد شد.

 با پوشیدن ترکیب پیراهن آبی رنگ با کفشهای مسطح و تخت فیروزه ای بدون توجه به زمان و مناسبتی خاص استایل فوق العاده ای خواهید داشت . اکنون با پوشیدن یک گردنبند خاص استایلتون کامل می شود و شما آرزوی شبی شاد همراه با رقص و موزیک در سانتورینی( Santorini) را خواهید داشت.

 

biography-pejman-jamshidi-and-his-wife-pendarmovie-com-13

ترکیب رنگ آبی کبالت وفیروزه ای

 

 

5-ترکیب رنگ نارنجی وآبی

نارنجی و آبی ترکیب رنگی کاملی برای استفاده از روش مسدود کردن رنگ (color blocking) است. شلوار جین آبی را با یک تاپ نارنجی یا لباسی که ترکیبی ازهردورنگ را داشته باشد ست کنید. برای داشتن استایلی متفاوت میتوانید از ترکیب رنگهای نارنجی سوخته و آبی تیره استفاده کنید. هرکدام از ترکیبهای رنگ بالا را انتخاب کردید ,حتما کفشی مناسب با آن بپوشید. کفش روباز)تابستانی) استایل شما را کامل خواهد کرد و یک روز زیبا را برای شما رقم خواهد زد.

 

banehsolin-2

ترکیب رنگ نارنجی و آبی

 

6-ترکیب رنگ برنزی (قهوه ای مایل به زرد) و خرمایی(مایل به قرمز)

ترکیب رنگ برنزی به رنگ های روشن خنثی نمی توان به عنوان یک استایل در نظر گرفت و شما را فردی خسته و کسل کننده نشان می دهد اما اگر این رنگ را با رنگ های پررنگی چون رنگ خرمایی ترکیب کنید شما به بهترین ترکیب رنگ در این زمینه دست یافته اید.برای حفظ جذابیت این ترکیب رنگ برای انواع تن های پوستی لازم است تا از ترکیب جنس پارچه و رنگ آن مطمئن شوید برای این منظور می توانید دامن کتان با ژاکت ساتن را ست و امتحان  کنید. در حالیکه ترندهای مد و فشن همواره شما را به تغییر استایلتون از ترکیب های یکرنگ  در تمام لباسهایتان از سر تا پا  تشویق میکنند به نظر می رسد در این نوع استایل شما مجبور به پیروی از این قانون مد نیستید.

 

ACDB6B1C-1482-463E-8D09-3E98D79554CA

ترکیب رنگ برنزی و خرمایی

 

 

7-ترکیب رنگ نارنجی ومشکی

استفاده از ترکیب رنگهای نارنجی و مشکی جذاب در یک لباس و یا هرکدام از این رنگها به تنهایی استایل کامل و زیبایی را به ما میدهد .رنگ های روشن و بویژه رنگ نارنجی جلوه رنگ مشکی را افزایش می دهند.

از پوشیدن شلوار با رنگ روشن خجالت نکشید . شلوار فاق بلند با تاپ مشکی کوتاه و اکسسوری های مد فصل را به این تیپ اضافه کنید.برای افرادی که ترجیح می دهند سیکس پکشان را بپوشانند ژاکتی گشاد با بافت محکم را پیشنهاد میکنیم .هر آنچه که با لباستون ست کردید فراموش نکنید یک شیء لوکس به کیف  Max Mara Zebra Printed Pony skin اضافه کنید.

 

1965375

ترکیب رنگ نارنجی ومشکی

 

 

8-ترکیب رنگ طوسی وصورتی

استفاده از هردو رنگ طوسی و صورتی در یک استایل ترکیب عالی و زیبایی است  شما می توانید این ترکیب را  در تمام فصول سال  با انواع لباسها و اکسسوری هایی که به لحاظ رنگی با این ست هماهنگ است بپوشید. هیچ محدودیتی در ترکیب لباسها با هم در این رنگ نداریم . شلوار طوسی تیره با تاپ صورتی می تواند کاملا تحسین برانگیز باشد . تم رنگی موردنظرتان را با اکسسوری های جدید زیباتر کنید. فراموش نکنید از اکسسوری ها و لباسهای مد فصل استفاده کنید مثل کلاه لبه پهن!

 

AndroidOnlineNewsImage (1)

ترکیب رنگ طوسی وصورتی

 

 

9-ترکیب رنگ بنفش و مرجانی

رنگ ارغوانی با رژلب برند Nanas ترکیب زیبایی می شد اما اکنون از رژلب با برند Ita Buttrose با هماهنگی بسیار عالی با رنگ ارغوانی استفاده می شود. ترکیب رنگ بنفش و ارغوانی یک استایل کامل و جذاب  تابستانی به شما می دهد.

رنگ ارغوانی با تمام  تن های رنگ پوست عالی می شود و استفاده از رنگ بنفش پررنگ با ارغوانی کنتراست بسیار ملایمی را ایجاد میکند . شما می توانید یک تاپ ارغوانی با کفش یا کیف بنفش بپوشید و از اکسسوریهای طلایی برای  ایجاد کمی کنتراست استفاده کنید.

 

673384_733

ترکیب رنگ مرجانی و بنفش

 

 

10-ترکیب رنگ بنفش وسفید

رنگ سفید با تمام رنگها ترکیبهای زیبایی خلق می کند اما این زیبایی در ترکیب این رنگ با رنگ بنفش دوچندان می شود.این ترکیب رنگ پوست چهره شما را کرمی (گندمی ) می کند و زنانگی و جذابیت های زنانه را آشکار می کند این ترکیب بسیار تطبیق پذیر است و شما می توانید آن را با اکسسوریهای از جنس طلا ونقره بپوشید و  به این ترتیب برنامه دورهمی عصرانه روزتون را به یک گردش شبانه با دوستانتان تغییر بدهید. در ضمن اگر شما به دنبال طرح ها و رنگ های بیشتری برای ست های زنانه خود هستید می توانید از این لینک وارد شوید و مدل های متنوع خود را انتخاب نمایید.

 

 

 

6georginagio

                                                                                                                                                     

ترکیب رنگ بنفش وسفید

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه