شمانیوز

امروز سهامداران شرکت‌های فولاد خوزستان، سرمایه‌گذاری سیمان تامین و توسعه شهری توس گستر در بورس و معامله‌گران شرکت‌های آهن و فولاد ارفع، دامداری تلسیه نمونه و فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش خبرنگار شمانیوز و به نقل از تسنیم : شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار سرمایه با رشد 2هزار و 78واحدی، در ارتفاع یک ‌میلیون و 815هزار و 643واحد به کار خود پایان داد و بیش از 15میلیارد و 342میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 16هزار و 374میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 525هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های فولاد خوزستان، سرمایه‌گذاری سیمان تامین و توسعه شهری توس گستر امروز بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های سرمایه‌گذاری بوعلی، پارس خزر و فولاد خراسان بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2میلیارد و 690میلیون ورقه به‌ارزش 6هزار و 301میلیارد تومان در 660هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 218واحد افت کرد و در ارتفاع 19هزار و 123واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های آهن و فولاد ارفع، دامداری تلسیه نمونه و فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال رشد را داشتند و انواع اوراق تسهیلات مسکن به همراه شرکت‌های بانک دی، تولید نیروی برق دماوند و آتیه داده پرداز بیشترین کاهش قیمت را تجربه کردند.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه