شمانیوز

اولین رویداد تِدِ شجاعان با عنوان سروهای صبور، ویژه گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به کشور توسط صندوق قرض حسنه شاهد برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی صندوق قرض الحسنه شاهد، اولین رویداد تِدِ شجاعان با عنوان سروهای صبور، ویژه گرامیداشت سالروز ورود آزادگان به کشور و در راستای مسئولیت های اجتماعی توسط صندوق قرض حسنه شاهد برگزار شد.

 
در این رویداد فرهنگی که به میزبانی مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران (ایران مال) برگزار شد، تعدادی از آزادگان عضو صندوق قرض الحسنه شاهد در دوران دفاع مقدس به شرایط سخت اسارت و خاطرات آن دوران پرداختند.
 
این رویداد فرهنگی با همت صندوق قرض الحسنه شاهد و حمایت نهادهای فرهنگی، اقتصادی بصورت زنده از طریق تلویزیون اینترنتی و بر بسترهای مختلف آنلاین برای مخاطبان در سراسر کشور پخش و مورد استقبال قرار گرفت.
 
صندوق قرض السحنه شاهد علاوه بر انجام وظایف قانونی و ذاتی، برنامه هایی در راستای مسئولیت های اجتماعی و مسائل فرهنگی را در دستور کار خود قرار داده است.
 

بنا بر اعلام دکتر اسلام کریمی مدیرعامل و عضو هیئت مدیره صندوق قرض الحسنه شاهد، این اقدامات بنا بر توصیه های مقام معظم رهبری مبنی بر توجه به موضوعات فرهنگی به ویژه زنده نگه داشتن فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان یکی از مهمترین برنامه های در دستور کار صندوق قرار دارد.

 

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه