شمانیوز

توسط بانک توسعه تعاون در استان اصفهان صورت گرفت؛

ابراهیم عالی محمودی مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان اصفهان در جلسه مشترکی با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان، از پرداخت 220 میلیارد ریال تسهیلات در بخش میراث فرهنگی و گردشگری استان اصفهان توسط این بانک خبر داد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی، مدیر شعب بانک توسعه تعاون استان اصفهان در این دیدار که با حضور مدیرکل میراث فرهنگی و گردشگری استان، معاونین و کارشناسان در دفتر مدیرکل میراث فرهنگی استان برگزار شد. افزود: بانک توسعه تعاون استان تاکنون 220 میلیارد ریال تسهیلات در بخش میراث فرهنگی، گردشگری، صنایع‌دستی، بوم گردی، هتل، اقامتگاه سنتی و... از محل بند الف تبصره 18، کمک‌های فنی و اعتباری، اشتغال روستایی و... پرداخت‌نموده است.

 

عالی محمودی مدیر شعب استان اصفهان، حوزه گردشگری و میراث فرهنگی و صنایع‌دستی استان را مهم و حائز اهمیت دانست و گفت: این حوزه نقش مهم و مؤثری در رونق اقتصاد به‌ویژه اشتغال دارد و بانک توسعه تعاون همانند گذشته آماده ارائه هرگونه خدمات جهت توسعه و رونق این صنعت مهم در استان می‌باشد.

 

دکتر الهیاری مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان نیز در این دیدار با تأکید بر نقش مؤثر بانک توسعه تعاون در رونق حوزه صنایع‌دستی و گردشگری استان گفت: خدمات و حمایت‌های بانک توسعه تعاون استان اصفهان بسیار چشمگیر و قابل‌تقدیر است و تاکنون حمایت‌های خوبی در توسعه گردشگری اصفهان انجام داده است، لذا امیدواریم با حمایت‌ها و همکاری‌های خوب بانک توسعه تعاون در حوزه توسعه متوازن استان از دو منظر صنایع‌دستی و گردشگری شاهد حرکت‌ها و پیشرفت‌های بهتری باشیم.

 

در پایان با اهدای لوح سپاس از سوی مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان از همکاری و تعامل خوب بانک توسعه تعاون تقدیر شد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه