شمانیوز

نماینده مردم شهرستان زرند و کوهبنان در مجلس شورای اسلامی:

در اولین روز شهریورماه، نماینده مردم شهرستان زرند در مجلس شورای اسلامی با مدیر منابع انسانی و مدیر روابط عمومی شرکت زیسکو دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی فولاد زرند ایرانیان، در اولین روز شهریورماه، نماینده مردم شهرستان زرند در مجلس شورای اسلامی با مدیر منابع انسانی و مدیر روابط عمومی شرکت زیسکو دیدار و گفت و گو کرد.

در این دیدار که با حضور نظری نژاد مدیر منابع انسانی، میرحبیبی مدیر روابط عمومی زیسکو و عفت شریعتی، نماینده مجلس شورای اسلامی برگزار شد، مدیر منابع انسانی زیسکو درباره فعالیت های این شرکت توضیحاتی داد.

عفت شریعتی ضمن تشکر از تلاش های انجام شده در این مجموعه، گفت: در نگاه جمعی، ما مردم ایران یکی هستیم و باید برای سربلندی ایران تلاش کنیم.

وی افزود: در نگاه فردی هم بنا بر احادیث و روایات، وظیفه داریم که در راه خیر و صلاح و گره‌گشایی از مردم قدم برداریم.

در آغاز این جلسه، نظری نژاد چگونگی استخدام نیروها در شرکت زیسکو را تشریح کرد و گفت: حدود 90 درصد از نیروهای دیپلم و فوق‌دیپلم بومی شهرستان، حدود 8 درصد از نیروهای کارشناسی و کارشناسی ارشد بومی استان و تنها دو درصد از نیروها در بخش مدیریتی غیربومی هستند.

وی افزود: این افراد هم بنا بر تجربه و دانشی که داشتند، دعوت به کار شده اند تا بتوانند تجربه خود را به جوانان زرندی انتقال دهند.

مدیر منابع انسانی زیسکو تصریح کرد: شرکت فولاد زرند ایرانیان، برای تعداد زیادی از جوانان زرند ایجاد اشتغال کرده و نیروی مورد نیاز این شرکت تا 30 سال آینده را هم استخدام کرده است.

نظری نژاد تأکید کرد: مدیران شهرستان می‌توانند با هدایت جوانان نخبه زرند، زمینه را برای فعالیت صنایع پایین‌دستی فولاد فراهم کنند تا هم به رونق اقتصادی شهرشان کمک شود و هم زمینه اشتغال در صنایع پایین‌دستی را برای سایر جوانان را فراهم کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه