شمانیوز

معاون برنامه ریزی، مدیریت و توسعه منابع سازمان بیمه سلامت ایران با صدور پیامی روز کارمند را تبریک گفت.‏

به گزارش شمانیوز به نقل از آی هینا، متن پیام شاهرخ رامزی  بدین شرح است:‌ دوم تا هشتم شهریور ماه هر سال به یاد و نام معلمان ایثار و خدمت، متخلقان به مشی خدمت بی منت شهیدان رجایی و باهنر که از تربیت یافتگان مکتب عاشورا هستند، هفته دولت نامگذاری گردیده است .


دولت به عنوان بازوی اجرایی نظام مقدس جمهوری اسلامی جلوه گاهی از آرمان ها  و آرزوهای پرشوری است که انقلاب اسلامی  بر پایه آن شکل گرفته است و خدمت در این جایگاه توفیق و مسئولیتی است که رفیق راه همه ما گردیده است .
در این هفته 4 شهریور ماه بنام روز کارمند مزین گردیده است و این فرصت مغتنمی است تا از تلاش ها و مجا هدت همکارانم در تحقق اهداف سازمان بیمه سلامت قدر دانی نمایم.


در شرایطی که در عرصه بین الملل شاهد انواع فشارها و تحریم ها علیه کشور هستیم،  در عرصه مدیریتی و برنامه ریزی کوشیده ایم  با رفع دغدغه های همکاران و با تکیه بر اصل ایمان و اعتقاد برخدمت بی منت از حقوق و سلامت بیمه شدگان به ویژه اقشار محروم جامعه صیانت و پاسداری کنیم .


بی شک کارکنان و عوامل انسانی سازمان سرمایه های  بنیادی هستند که هر تحول و پیشرفتی توسط آنها  ترسیم و به منصه ظهور می رسد وهر موفقیتی که در سازمان بیمه سلامت به دست آمده است مرهون تشریک مساعی و خرد جمعی همه همکاران  است.


اینجانب ضمن تبریک روز کارمند به خانواده سازمان بیمه سلامت ایران موفققیت و بهروزی همگان را از خالق یکتا مسئلت داشته و محتاج دعای خالصانه شما در جلسات اقامه عزای حسینی می باشم

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه