شمانیوز

نام نویسی آموزش آنلاین زبان های خارجی در موسسه علوم و فنون کیش آغاز شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، مسعود توفیقی مدیرعامل موسسه علوم و فنون کیش با بیان این که با شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس و مراکز آموزشی، فعالیت این موسسه در قالب آموزش های مجازی ادامه دارد گفت: با تولید محتوای مجازی و ورود به عرصه جدیدی از فعالیت های آموزشی ترم های پاییز از ۱۸ شهریور به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

 

توفیقی با اشاره به پلتفرم آموزش آنلاین موسسه علوم و فنون کیش گفت: نرم افزار مورد استفاده در آموزش آنلاین ضمن برخورداری از کم‌ترین مصرف حجم اینترنت و با ظرفیت محدود و تعاملی میان مدرس و زبان آموز شرایط برقراری ارتباط دوسویه فراهم شده است.

 

وی راه‌اندازی واحد ارتباط با مشتریان یکی از مهم‌ترین اقدامات صورت گرفته در یک سال اخیر در راستای تکریم و پاسخگویی به زبان‌آموزان برشمرد و اظهار داشت: نظرسنجی ها و نظرات از طریق تلفن گویا، پاسخگوی آنلاین وبسایت و سایر کانال‌های ارتباطی بازخورد آنان ثبت و در اسرع وقت به آنها پاسخ داده می‌شود.

 

علاقمندان در تمامی سنین می‌توانند جهت یادگیری زبان‌های خارجی از جمله انگلیسی، روسی و آلمانی با مراجعه به وبسایت موسسه علوم و فنون کیش به نشانی kish-ist.net و یا تماس با واحد ارتباط با مشتریان به شماره ۰۲۱۴۱۵۹۲۲۲۲ از امکان مشاوره رایگان برخوردار شوند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه