شمانیوز

سرپرست سازمان بیمه سلامت ایران با صدور پیامی روز داروساز را تبریک گفت.

به گزارش شمانیوز به نقل از آی هینا، متن پیام مهندس طاهر موهبتی  بدین شرح است:‌    

بسم الله الرحمن الرحیم

پنجم شهریورماه، زادروز فیلسوف، شیمی دان و دانشمند عالیقدر، محمدبن زکریای رازی و روز داروساز مجالی برای یادآوری و ارج نهادن تلاش های پژوهشگران، اساتید و اعضای پر تلاش  صنعت دارو سازی کشور است.

در تکمیل زنجیره ارزشمند درمان برای یک بیمار دردمند، بدون شک، داروساز یکی از اصلی ترین حلقه های به هم تنیده شده و موثر مورد نیاز در این مسیر مقدس است که در تلاش برای شفای بیمار نقشی بی مانند دارد.  ماهیت تلاش داروساز، همسان همه کسانی است  که برای سلامتی همنوعان خود و رفاه و آسایش هرچه بهتر و بیشتر آنان ایثار و تلاش می کنند.

بدون شک یک بخش از همکاران موثر ما در موفقیت های سازمان بیمه سلامت داروسازانی هستند که با همراهی کامل و جامع خود با این سازمان ، موجب  دستیابی به اهداف متعالی و خدمت موثر تر به بیمه شدگان به ویژه اقشار محروم جامعه گردیده اند.

کشور عزیز ما به دلیل تحریم های ناجوانمردانه  دشمنان و شیوع جهانی پاندمی کرونا در شرایط ویژه ای به سر می برد ، یکی از بخش هایی که می توانست در این تهاجم آسیب ببینید و مختل شود صنعت دارویی کشور بود اما به مدد اراده و همت فرزندان برومند این سرزمین صنعت دارو سازی ما سر فرازانه به راه خود ادامه میدهد.

 ضمن آرزوی قبول عزاداری ها و دلدادگی ها ملت ایران  به ساحت حضرت اباعبدالله الحسین (ع)

در ایام محرم ، این روز را به تمام اعضاء جامعه بزرگ و فهیم داروسازی کشور، تبریک عرض نموده و مقام و جایگاه والای آنان در کاهش و تسکین آلام دردمندان را مفتخرانه می ستایم و برای تک تک این عزیزان سلامتی و نیک بختی را از در گاه خالق یکتا مسئلت دارم.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه