شمانیوز

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم اعلام کرد

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم گفت: افزون بر 58میلیارد و 481 میلیون ریال اعتبار در دو هفته اخیر برای اجرای 26 پروژه توسعه ای و جاری و نگهداری منطقه ای از سوی این معاونت تخصیص و توسط شورای برنامه ریزی و توسعه این سازمان در هفته جاری تصویب شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم؛ عابدین سعادتفر روز پنجشنبه با اعلام این مطلب افزود: از این میزان 47میلیارد و 297 میلیون ریال معادل 80 درصد به پروژه های عمرانی و 11میلیارد و 184میلیون ریال معادل 20 درصد به پروژه های جاری و نگهداری منطقه ای اختصاص یافته است.

وی تعداد کل این پروژه ها را 26 مورد شامل 17پروژه عمرانی و 9 پروژه جاری اعلام کرد و گفت: مدیریت خدمات شهری و روستایی با 9 پروژه، معاونت اقتصادی و سرمایه گذاری با 4 پروژه و مدیریت معماری و شهرسازی با سه پروژه به ترتیب بیشترین پروژه ها را به خود اختصاص داده اند.

به گفته وی مدیریت فنی و زیربنایی و اداره شیلات و کشاورزی نیز هرکدام با دو پروژه و مدیریت های روابط عمومی و امور بین الملل، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، محیط زیست، ورزش و جوانان و تسهیل تولید و بانک و بیمه  و اداره حفاظت از اراضی ملی و اجرائیات هم هرکدام با یک پروژه در رده های بعدی از نظر تعداد پروژه ها قرار دارند.

سعادتفر درخصوص رده بندی مدیریت ها از نظر میزان ارزش ریالی پروژه های آنها هم گفت: مدیریت خدمات شهری و روستایی با 27میلیارد و 820میلیون ریال معادل بیش از 58درصد ارزش کل پروژه ها رده نخست را به خود اختصاص داده است و پس از آن مدیریت معماری و شهرسازی با 10میلیارد ریال و اداره شیلات و کشاورزی با 5میلیارد و 920میلیون ریال  رده های دوم و سوم را به خود اختصاص داده اند.

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم هسته های کلیدی پروژه ها را حمل و نقل و ترانزیت، عمران و آبادانی منطقه ای، خدمات شهری، گردشگری، کشاورزی، شیلات و دامپروری و خدمات قراردادی اعلام کرد .

به گفته وی مکان اجرای این پروژه ها نیز بیشتر سطح شهر و شهرک های اطراف و سواحل جنوبی و شرقی قشم، بزرگراه مرکزی، پایانه مسافربری دریایی ذاکری و روستاهای کووه ای، هلر، زینبی، جی جیان، حمیری، سرریگ و سایت 120هکتاری پرورش متراکم میگو است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied