شمانیوز

مراسم افتتاح پروژه روشنایی محورهای گل‌گهر، فرودگاه سیرجان و اتوبان سیرجان-کرمان (محدوده هماشهر) با مشارکت و همکاری شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به مناسبت هفته دولت با حضور مسئولین شهرستان برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، تامین روشنایی محور گل‌گهر با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال، شامل ۶ کیلومتر جداول رفوژ میانی و ۳ کیلومتر شبکه روشنایی با مشارکت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، بخشداری مرکزی و امور برق سیرجان مورد افتتاح قرار گرفت.

پروژه روشنایی اتوبان سیرجان-کرمان (محدوده هماشهر) نیز با تامین اعتبار از سوی شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر به افتتاح و بهره‌برداری رسید.

همچنین پروژه بهسازی، تکمیل و تامین روشنایی محور فرودگاه سیرجان با اعتبار ۱۰۰ میلیارد ریال، شامل ۱۱ کیلومتر جداول رفوژ میانی، ۵٫۵ کیلومتر احداث باند دوم، ۵٫۵ کیلومتر شبکه روشنایی و ۱۰ کیلومتر بهسازی مسیر با مشارکت شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، شرکت فولاد سیرجان ایرانیان، شرکت شهرک‌های صنعتی، امور برق و شهرداری سیرجان و بخشداری مرکزی مورد افتتاح قرار گرفت.

لازم به ذکر است قسمت عمده هزینه‌های اجرای این ۳ پروژه توسط شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی و جهت رفاه هرچه بیشتر شهروندان توسط این شرکت تامین گردیده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied