شمانیوز

صبح امروز، ناخدا یکم ستاد عبدالکریم بهادری، سرپرست فرماندهی مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا مستقر در سیرجان با حضور در شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با مهندس عتیقی معاون مدیرعامل و مدیر مجتمع گل‌گهر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط‌عمومی و امور بین‌الملل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر، در این دیدار که در محل سالن کنفرانس مجتمع گل‌گهر برگزار شد، مهندس عتیقی با اشاره به تعامل و همکاری بین شرکت گل‌گهر و مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا، این تعامل و همکاری را در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان دانست.

مدیر مجتمع گل‌گهر با بیان اینکه مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا به عنوان یک پتانسیل و ظرفیت خاص در سیرجان شناخته می‌شود، گفت: وجود این مرکز باعث امنیت سیرجان شده است و به سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در سیرجان اطمینان خاطر می‌دهد.

مهندس عتیقی افزود: آمادگی این را داریم که در حوزه‌های مهندسی و بومی‌سازی قطعات با یکدیگر تعامل و همکاری داشته باشیم و از توان مهندسی مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا استفاده کنیم.

سرپرست فرماندهی مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا نیز ضمن تشکر از تعامل و همکاری شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر با این مرکز، خواستار گسترش همکاری‌ها بین این دو مجموعه در حوزه‌های مختلف شد و برای هرگونه همکاری در حوزه‌های مختلف اعلام آمادگی کرد.

بازدید از خطوط تولید شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر و حضور بر سر قبور شهدای گمنام مجتمع گل‌گهر و تجدید بیعت با آرمان‌های شهدا، پایان بخش برنامه حضور سرپرست فرماندهی مرکز آموزش شهدای وظیفه نداجا در این شرکت بود.

 

  • 1
  • 2
  • 3
آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه