شمانیوز

مدیر عامل شرکت اطلاع رسان داتک، از امکان خرید اعتباری برای بازنشستگان سازمان تامین اجتماعی خبر داد و گفت: مستمری بگیران این سازمان می توانند از این پس، بسیاری از خریدهای خود را به صورت اقساطی انجام دهند.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمد محسن صدر اظهار داشت: مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی با مراجعه به فروشگاه های طرف قرارداد و صرفا با ارائه کارت ملی می توانند نسبت به خرید غیرنقدی اقلام مورد نیاز خود اقدام نمایند.

وی با بیان اینکه دریافت این خدمات، گشایش فراوانی را در زندگی مستمری بگیران ایجاد خواهد کرد، گفت: بازنشستگان می توانند برای تهیه کالاهای سوپرمارکتی خود، به فروشگاه های زنجیره ای طرف قرارداد در سراسر کشور مراجعه کنند.

صدر افزود: بازنشستگان این طرح، غیر از خرید کالاهای سوپر مارکتی، مشمول دریافت خدمات دیگری از جمله؛ دندانپزشکی، گردشگری، کالای دیجیتال، لوازم خانگی، عینک و لنز و پوشاک نیز می شوند.

وی ادامه داد: بازنشستگان عزیز تامین اجتماعی به منظور دریافت این خدمات، لازم است با مراجعه به سایت CLUB.TAMIN.IR ثبت نام و علاقه مندی خود را اعلام کنند.

وی با اشاره به اینکه برای ثبت نام، نیاز به مراجعه حضوری نیست و صرفا به صورت آنلاین و رایگان انجام می شود، گفت: بازنشستگان می توانند بلافاصله پس از ثبت‌نام، در انتهای فرآیند ثبت‌نام و همچنین در پنل کاربری، میزان اعتبار ماهانه و سالانه خود را مشاهده کنند.

مدیر عامل شرکت اطلاع رسان داتک گفت: بر اساس این طرح، بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی معادل 20 درصد خالص دریافتی خود را به صورت اعتبار ماهیانه و 12 برابر آن را به صورت اعتبار سالیانه دریافت کرده و پس از خرید، به مرور در ماه های آتی، به صورت اقساط از حقوقشان کسر خواهد شد.

گفتنی است، شرکت اطلاع رسان داتک از شرکت‌های زیر مجموعه سازمان تأمین اجتماعی است که اجرای این طرح ملی را به عهده گرفته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه