شمانیوز

رپرتاژ آگهی/

اگر به خاطر داشته باشید توسعه ‌دهندگان بازی کالاف دیوتی موبایل پیش از اینکه سیزن ۹ رونمایی شود اعلام کردند که قرار است مپ های جدیدی به بازی کالاف دیوتی موبایل اضافه شود اما در رابطه با اینکه این مقام ها قرار است در کدام یک از فصل‌های این بازی رونمایی شوند هیچ گونه اطلاعاتی را منتشر نکردند.

 

فصل 10 کالاف دیوتی موبایل

 

اگر به خاطر داشته باشید توسعه ‌دهندگان بازی کالاف دیوتی موبایل پیش از اینکه سیزن ۹ رونمایی شود اعلام کردند که قرار است مپ های جدیدی به بازی کالاف دیوتی موبایل اضافه شود اما در رابطه با اینکه این مقام ها قرار است در کدام یک از فصل‌های این بازی رونمایی شوند هیچ گونه اطلاعاتی را منتشر نکردند.

هم‌اکنون اکتیویژن در توییتر خود اعلام کرده که قرار است دو مپ جدید در سیزن ۱۰ بازی کالاف دیوتی موبایل رونمایی شوند.

 

1

 

در ادامه با من همراه باشید تا اطلاعاتی که به طور رسمی از سوی اکتیویژن منتشر شده است را با شما به اشتراک بگذارم. اگر قصد خرید سی پی کالاف دیوتی موبایل را برای سیزن 10 دارید پیشنهاد ما به شما سایت معتبر موجو شاپ می باشد که یکی از بهترین سایت های خرید cp کالاف می باشد.

دو نقشه جدیدی که قرار است در سیزن ۱۰ بازی کالاف دیوتی موبایل رونمایی شود برای رقابت‌های گروهی می باشد، یکی از آنها دارای ویژگی های خاص خود هستند. یکی از این مپ های جدید Terminal نام دارد در ادامه با من همراه باشید تا اطلاعات کافی را در رابطه با این مپ در اختیار شما قرار دهم.

 

  • مپ Terminal

 

همانطور که از نام این مپ پیداست شما باید در یک ترمینال با سایر بازیکنان به رقابت بپردازید اما یک ترمینال فرودگاهی !

در واقع این مپ شبیه سازی واقعی از یک فضای ترمینال فرودگاه می باشد و شما می توانید تمامی آیتم ها و بخش هایی را که در یک ترمینال فرودگاهی واقعی مشاهده می کنید را در این نقشه نیز ببینید.

 

حتی بازیکنان می‌توانند وارد هواپیما شده و جزئیات دقیق هواپیما را نیز مشاهده کنند و در آن به رقابت با سایر بازیکنان بپردازند. همانطور که پیشتر اشاره کردم این نقشه نسبت به سایر مپ هایی که تا کنون در بازی کالاف دیوتی موبایل مشاهده کرده‌اید تفاوتهای خاصی دارد پیش از اینکه به سراغ تفاوت‌های خاص آن برویم این نکته را خاطر نشان کنم که این نقشه هم اکنون در نسخه Modern Warfare 2 کالاف دیوتی موبایل در دسترس میباشد.

 

زمانی که شما برای اجرای بازی وارد این نقشه خواهید شد، صدایی را خواهید شنید که  با شما در رابطه با قوانین و اینکه حق دارید از چه تجهیزات و امکاناتی در این نقش استفاده کنید صحبت خواهد کرد و در طول اجرای بازی نیز یک آلارم برای شما به صدا در خواهد آمد.

 

اگر بخواهم در رابطه با ابعاد این نقش صحبت کنم باید بگویم که دارای ابعاد متوسطی می باشد یعنی نه نقشه بزرگی است و نقشه نسبتاً کوچکی می باشد. بتل پس کالاف دیوتی موبایل در فصل جدید از ویژگی های فوق العاده ای برخوردار خواهد بود.

در ادامه با ما همراه باشید تا در رابطه با دیگر مپ جدید که قرار است در سیزن ۱۰ بازی کالاف دیوتی موبایل نمایی شود صحبت کنم.

 

2533542 - Copy

 

  • مپ Pine

 

اگر بخواهم با شما صادقانه صحبت کنم در واقع این مپ شباهت بسیار زیادی به من مپ gulag که در سیزن ۹ رونمایی شد دارد، این مپ برای حالت muliplayer طراحی شده است و بازیکنان تنها می‌توانند رقابت‌های 1v1 و 2v2 در این مپ اجرا کنند.

 

هنوز اطلاعات کامل تری در رابطه با این مپ منتشر نشده است ضمن این که این نکته را نیز خاطرنشان کنیم اطلاعاتی که در بالا ذکر شد تنها اطلاعاتی است که به طور رسمی در رابطه با سیزن ۱۰ بازی کالاف دیوتی موبایل منتشر شده است و هنوز توسعه دهندگان این بازی در رابطه با زمان انتشار و سایر ویژگی های جدیدی که قرار است در این فصل بازیکنان با آنها روبه‌رو شوند هیچ اطلاعاتی را به طور رسمی منتشر نکردند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه