شمانیوز

سود سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام کرده اند از تاریخ شنبه 1399/06/15 به بعد و از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه ، به شماره حساب بانکی معرفی شده در سامانه سجام سهامداران واریز میگردد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت چادرملو؛ سود سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام کرده اند از تاریخ شنبه 1399/06/15 به بعد و از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه ، به شماره حساب بانکی معرفی شده در سامانه سجام سهامداران واریز میگردد.

 

با سلام

احتراماٌ به استحضار میرساند برنامه زمانبندی پرداخت سود سهامداران محترم شرکت معدنی و صنعتی چادرملو به شرح زیر اعلام می گردد.

1-سهامداران حقیقی دارای کد سجام

سود سهامداران حقیقی که در سامانه سجام ثبت نام کرده اند از تاریخ شنبه 15/06/1399 به بعد و از طریق شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه ، به شماره حساب بانکی معرفی شده در سامانه سجام سهامداران واریز میگردد.

2-سهامداران حقیقی غیر سجامی و دارندگان مطالبات سنواتی

سهامدارانی که در سامانه سجام ثبت نام نکرده اند و یا مطالباتی از سنوات پیش دارند ، می توانند از تاریخ 05/07/1399 به بعد با مراجعه حضوری به هریک از شعب بانک سپه در سراسر کشور و با ارائه کارت ملی ، نسبت به دریافت سود خود اقدام نمایند.

3-سود سهامداران حقوقی شرکت طی مهلت قانونی پرداخت میگردد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied