شمانیوز

رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن تشریح کرد

رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن از اعطای ۱۷ هزار و ۵۱۶ فقره تسهیلات ازدواج در یک سال اخیر خبر داد.

به گزارش شمانیوز به نقل از هیبنا، بانک مسکن در هفته دولت، سیاست ها و خدمات ارائه شده به مردم و جامعه را تشریح کرد. بخشی از این خدمات، که در یک سال اخیر به مردم ارائه شده است، در حوزه ارائه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج است.

مهدی احمدی رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن در گفت و گو با هیبنا، اعلام کرد که در راستای رسالت اجتماعی خود و در راستای اهداف خداپسندانه، سیاست اعطای تسهیلات ازدواج را ادامه داده است. وی با اشاره به این که در یک سال اخیر 31 هزار و 778 تقاضا برای دریافت تسهیلات ازدواج به بانک مسکن وجود داشته است، گفت: از تاریخ اول شهریور ماه سال 98 تا اول شهریور ماه سال جاری 17 هزار و 516 فقره تسهیلات پرداخت شده است. از سوی دیگر، پرونده 3 هزار و 934 نفر دیگر از درخواست کنندگان نیز به دلیل عدم تکمیل پرونده توسط مشتری یا عدم مراجعه به شعبه در جریان است.

احمدی با بیان این که بانک مسکن در اعطای تسهیلات ازدواج مشکلی ندارد گفت: به محض این که پرونده مشتریان تکمیل شود و مشکلی در پرونده وجود نداشته باشد، تسهیلات به مشتریان پرداخت می شود.

رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن میزان کل تسهیلات پرداختی در یک سال اخیر را 786 میلیارد و 580 میلیون تومان عنوان کرد و گفت: با توجه به نیاز جوانان به تامین منابع مالی، سعی همکاران در شعب بانک مسکن این است که منابع هر چه سریع تر در اختیار مشتریان قرار گیرد.

احمدی در پایان تاکید کرد که بانک مسکن در راستای وظایف و مسوولیت های اجتماعی، تلاش کرده که اعطای تسهیلات قرض الحسنه را مطابق با قوانین در دستور کار قرار دهد، با توجه به این که امر ازدواج، مورد تایید بزرگان دین اسلام نیز بوده، تلاش بانک مسکن، تامین منابع مورد نیاز جوانان کشور برای این امر مبارک بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied