شمانیوز

گروه خودروسازی سایپا در واکنش به خبر مبنی بر تولید مجدد پراید گفت:‌ آمارهای اعلام شده مربوط به تولید وانت پراید است نه پراید ۱۳۱.

 با انتشار خبری مبنی بر تولید زیرزمینی پراید/ تولید پراید متوقف نشد، اداره اطلاع رسانی سایپا با ارسال بیانیه ای به شرح زیر نسبت به این خبر واکنش نشان داد:

پیرو درج خبری مبنی بر ادامه تولید خودرو پراید در گروه خودروسازی سایپا به استحضار می رساند که آمار تولید ۲ هزار و ۲۶۲ دستگاه خودرو از خانواده پراید، مربوط به تولید وانت ۱۵۱ بوده است.

همانطور که مستحضر هستید، گروه خودروسازی سایپا در راستای برنامه های خود برای تحول و تنوع بخشی به سبد محصولات خود، تولید خودرو سواری پراید را طبق برنامه اعلام شده در ۳۱ تیرماه گذشته متوقف کرده است اما تولید وانت ۱۵۱ که از محصولات خانواده پراید به شمار می رود، با هدف تامین نیاز ناوگان حمل و نقل درون شهری کشور ادامه پیدا خواهد کرد. آمار ۲ هزار و ۲۶۲ دستگاه خودرو از خانواده پراید که در گزارش عملکرد مردادماه شرکت سایپا در سامانه کدال نیز منتشر شده، مربوط به این خودرو تجاری است.

بر همین اساس، تولید خودرو سواری پراید در گزارش وزارت صمت نیز به درستی “صفر” درج شده است و آمار تولید وانت ۱۵۱ در گزارش خودروهای تجاری این وزارت خانه قید شده است.

منبع : شفقنا

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied