شمانیوز

با حضور ریاست جمهوری صورت می گیرد؛

پروژه‌های بهسازی معابر 20 روستای جزیره قشم، با حضور حسن روحانی به‌صورت ویدیوکنفرانسی مورد بهره‌برداری قرار می گیرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد قشم، این 20 پروژه عمران روستایی با مشارکت سازمان منطقه آزاد قشم، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی و دهیاری‌های این روستاها با بودجه‌ای معادل 570 میلیارد ریال در جزیره قشم به اجرا درآمده است.

اجرای این طرح که از سال 97 کلید خورده، با اشتغال‌زایی برای 80 نیروی بومی به‌صورت غیرمستقیم همراه بوده و هدف‌گذاری برای بهسازی معابر 45 روستای جزیره در این طرح پیش‌بینی ‌شده است.

نهضت آسفالت در جزیره قشم هم‌زمان با پذیرش مسوولیت مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد قشم از سوی حمیدرضا مومنی به‌صورت جدی در دستور کار این سازمان قرارگرفته و در سال‌های گذشته علاوه بر آسفالت و بهسازی معابر درون‌شهری و برون‌شهری، راه‌ها و جاده‌های سراسر قشم و به‌صورت ویژه روستاهای غرب جزیره نیز نسبت به گذشته شرایطی بهتر پیداکرده‌اند.

گفتنی است، منطقه آزاد قشم روز پنج‌شنبه 20 شهریورماه 99، پذیرای رییس جمهور در جلسه ویدیو کنفرانسی است که در آن 14 پروژه این منطقه آزاد در دو بخش دولتی و خصوصی بااعتبار ارزی 340 میلیون یورو و ریالی 11 میلیارد و 630 میلیونی در پنج بخش صنعت نفت، گاز و انرژی، تولیدی، حمل‌ونقل، گردشگری و عمرانی افتتاح می‌شود.

2

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه