شمانیوز

به پیشنهاد مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم؛

با پیشنهاد رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و موافقت فدراسیون تنیس، تورج امانی به عنوان رییس هیات تنیس منطقه آزاد قشم منصوب شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد قشم، حکم انتصاب تورج امانی به سمت رییس هیات تنیس منطقه آزاد قشم (چهارشنبه 19شهریورماه) توسط حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم اهدا شد.

داود عزیزی، رییس فدراسیون تنیس در این حکم خطاب  به تورج امانی آورده است: پیرو نامه شماره 2093/100/98 مورخ 26/11/1398 به پیشنهاد جناب آقای مهندس حمیدرضا مومنی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به موجب این ابلاغ به سمت رییس هیات تنیس منطقه آزاد قشم منصوب می شوید.

 در بخش دیگری از این حکم آمده است: امید است با اتکاء به عنایت خداوند متعال و با بهره گیری از امکانات بالقوه و منحصر به فرد آن منطقه و با هدفگذاری متخصصین و دست اندر کاران این رشته ورزشی، نسبت به گسترش ورزش تنیس در ابعاد همگانی، قهرمانی و توسعه اماکن ورزشی این ورزش اهتمام لازم را داشته باشید.

گفتنی است، حکم رییس هیات تنیس توسط حمیدرضا مومنی رییس هیات مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد قشم در جلسه ای با حضور جلیل حقگویان مدیر ورزش و جوانان این سازمان تقدیم گردید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied