شمانیوز

‌پیام تقدیر مدیرعامل شرکت بیمه آرمان از مدیران ، کارکنان و نمایندگان بابت برگزاری موفق مجمع عمومی و خروج از زیان دو ساله شرکت

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه آرمان, متن پیام به شرح زیر است:

 

همکاران محترم خانواده معزز شرکت بیمه آرمان

پس از دو سال ناکامی در سودآوری، با صبوری، همت، غیرت، مسئولیت‌پذیری، وفاداری، تخصص و درایت شما همکارانم در ستاد، شعب و کلیه دفاتر نمایندگی سراسر کشور در سال ۱۳۹۸، موفق شدید تا رکوردهای بیمه آرمان و حتی بعضاً صنعت بیمه را جابه‌جا کنید.

به پاس این هم‌افزایی و در سایه شکیبایی و دوری از هر نوع حاشیه در کنار هم و با تغییر استراتژی جذب پرتفوی و اصلاح هندسی ریسک بیمه‌گری، شرکت بیمه آرمان توانست با رشد ۳۰ درصدی درآمد حق بیمه، رشد ۱۱۹۳ درصدی درآمدهای سرمایه‌گذاری و همچنین کنترل انواع هزینه‌ها از زیان‌های سنوات گذشته به سود قابل قبولی دست یابد.

به این ترتیب در سال ۱۳۹۸، ۱۱۰ میلیارد تومان سود ناشی از عملیات بیمه‌گری، ۳/۵۵ میلیارد تومان سود عملیاتی و ۷/۵۴ میلیارد تومان سود خالص تحصیل و شرکت عملاً از وضعیت ماده ۱۴۱ قانون تجارت در تنها یکسال فعالیت، خارج گردد و جایگاه اعتباری شرکت در صنعت بیمه بهبود مناسبی بیابد.

بابت این موفقیت خدای بزرگ را خاضعانه شاکر و سپاسگزارم که با توجه به کلیه کمی‌ها و کاسنی‌ها، محدودیتها و برخی معذوریتهای موجود -که در شرایط خاص گذار از وضعیت قرمز شرکت به وضعیت سبز مطلوب توجیه‌پذیر است- شما همکاران توانستید عملکرد بسیار خوبی در کارنامه خود ثبت کنید و جز فعالان برتر صنعت بیمه باشید و بر کوله بار تجربیات خود بیافزائید. بی‌شک بهبود مستمر و رشد بالنده شرکت در سایه داشته‌های تجربی گذشته، ادامه مسیر پیش‌رو را هموارتر، سریعتر و لذت‌بخش‌تر خواهد نمود.

در انتها از کلیه همکاران، خبرگانی که در گذشته سکان هدایت شرکت را در دست داشته و کلیه همکارانی که در سال مالی مورد اشاره در کنار ما بودند و اکنون به‌هردلیل توفیق همکاری با این عزیزان را نداریم ولی در این موفقیت سهیم هستند، تشکر کرده و مراتب سپاس و قدردانی خود را از تلاش‌های بی‌شائبه همگی اعلام کرده و از اینکه در کنارتان بودم و هستم، احساس غرور داشته و موفقیت و بهروزی روزافزونتان را از درگاه ایزد منان مسئلت دارم.

دکتر کامبیز پیکارجو

IMG-20200909-WA0017

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied