شمانیوز

مدیرشعب جدید بانک قرض الحسنه مهرایران در استان هرمزگان با حضور سلیمان توکلی عضو هیات مدیره و یوسف نجدی مدیر امور استان‌ها معرفی شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، سلیمان توکلی در این مراسم بیان داشت: از سال ۱۳۹۶ بانک مهر ایران حرکت پرشتابی را شروع کرده و همچنان ادامه دارد.

وی افزود: در سال گذشته یکی از افتخارات بانک این است که طی یکسال توانسته بیش از ۲میلیون و ۳۰۰هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت کند.

عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران اظهارداشت: اکثر این تسهیلات به مشتریان جدید پرداخت شده و اکنون بانک به یک آرامش در بدنه خود دست یافته‌است.

وی ادامه داد: ارائه خدمت به هموطنان و کمک به اقشار نیازمند جامعه از برنامه های اصلی بانک مهر ایران است و هر اقدامی که در این حوزه داشته باشیم مطمئنن به یادگار خواهد ماند.

توکلی تصریح کرد: بانک قرض‌الحسنه مهرایران افتخارات زیادی دارد و در بسیاری از موارد و برنامه‌های نوین بانکی به عنوان بانک پیشرو است.

وی با تقدیر از کارکنان بانک گفت: اکنون سه سال است که جزء بهترین بانک‌های جهان معرفی می‌شویم که این موفقیت با همکاری، همدلی و همراهی کارکنان بدست آمده‌است.

عضو هیات مدیره بانک مهر ایران در پایان اظهارداشت: آقای مصطفی‌پور یکی از مدیران بسیار خوب و دلسوز بانک است که در هرمزگان عملکرد بالایی داشته و امیدواریم در استان بوشهر نیز عملکرد شایسته ارائه نمایند.

در ادامه، مدیر امور استان‌ها نیز گفت: ما در بانک قرض‌الحسنه مهرایران به سمت بانک تمام الکترونیک شدن پیش می‌رویم و در این زمینه اقدامات مطلوبی به عنوان بانک پیشرو صورت گرفته است.

یوسف نجدی افزود: برای این امر باید مشتریان بانک با خدمات الکترونیک ما آشنا شده و کارهای خود را از این طریق انجام دهند تا به مقصود خود که بانک تمام الکترونیک است دست پیدا کنیم.

وی خاطرنشان‌کرد: استان هرمزگان در سال‌های اخیر و با مدیریت آقای مصطفی‌پور حرکت رو به جلویی را در پیش گرفته‌بود و امیدواریم با مدیریت جدید و با همکاری کارکنان این روند با سرعت بیشتری انجام شود.

وی در پایان به انتصاب صابری به عنوان مدیر جدید شعب استان هرمزگان اشاره کرد و اظهارداشت: صابری یکی از نیروهای جوان و خوب بانک است که اکنون برای استان هرمزگان انتخاب شده‌ و از همکاران این استان می‌خواهم که همانند گذشته مدیر جدید را در راستای پیشبرد اهداف بانک همراهی کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید


روی خط رسانه