شمانیوز

رئیس بیمارستان کیش گفت: با تلاش های شبانه روزی کادر درمان و با ارائه بهترین خدمات تشخیصی، درمانی و مراقبتی مطابق با استاندارد های تعریف شده، بیمارستان کیش در سطح درجه یک A قرار گرفته است

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، مصطفی نادعلی نژاد رئیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش در رابطه با بازدید وزارت بهداشت و بررسی های صورت گرفته در خصوص ارائه خدمات با کیفیت در این مجموعه گفت: برای نخستین بار پزشکان متخصص "جراح فوق تخصص عروق، فوق تخصص قلب، جراح مغز و اعصاب" به عنوان چهره های شناخته شده کشوری در بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش به صورت دائم مستقر شدند.

نادعلی نژاد در خصوص ارتقای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به ساکنین جزیره کیش اظهار داشت: با حمایت سازمان منطقه آزاد کیش تیم های با تجربه و متخصص در حوزه بهداشت و درمان این منطقه با هدف ارتقا سطح درمان و احساس مسئولیت و تعهدی که در قبال مردم جامعه دارند به صورت شبانه روزی نسبت به شناسایی، بستری و درمان به موقع بیماران مبتلا به ویروس کرونا فعالیت می کنند.

وی خاطر نشان کرد: ارائه خدمات درمانی و حضور پزشکان مجرب در بیمارستان کیش باعث جلب رضایتمندی مراجعه کنندگان به این مرکز شده است.

رئیس بیمارستان کیش بر ضرورت پشتیبانی خدمات درمانی در جزیره کیش اشاره داشت و افزود: با توجه به این که مرکز درمانی بالغ بر ۳۰ هزار نفر مراجعه کننده دارد؛ نیازمند به چهار متخصص "داخلی، جراح، اطفال و بیهوشی" و همچنین پزشکان عمومی است که در این زمینه خدمات درمانی به بیماران ارائه می شود.

مصطفی نادعلی نژاد افزود: در بیمارستان کیش "سی تی اسکن قلب، آنژیو و سونوگرافی زنان" فعال شده و به اقشار مختلف جامعه خدمات درمانی ارائه می شود.

نادعلی نژاد با بیان این که در جزیره کیش کنترل خوبی در خصوص شیوع بیماری کرونا انجام شده است گفت: انجام جدا سازی دو لایه در سطح کشور، برای نخستین بار در بیمارستان کیش انجام شد که مورد استقبال گسترده و مورد توجه دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفت.

وی در رابطه با مرکز نگهداری بیماران عفونی و تنفسی "فیاک" اظهار داشت: در چند روز گذشته با حضور مشاور رئیس جمهور این مجموعه افتتاح شد و بخش درمانگاهی این مجموعه در حال آماده سازی است که همزمان با عملیاتی شدن داروخانه و تزریقات، بخش کامل تنفسی به آن ساختمان منتقل می شود و بیمارستان کیش عاری از هر گونه ورود بیماری عفونی خواهد شد و برای ایجاد آرامش خاطر ساکنین جزیره کیش در این زمینه گام های موثری برداشته شده است.

رئیس بیمارستان کیش با بیان این که نمونه گیری های بیمارستان و مرکز توسعه سلامت کیش کمتر از 3 ساعت پاسخ داده می شود گفت: دستگاه پلاسما فرزیس بر اساس آخرین مدل روز می تواند در سرعت بخشیدن به درمان بیماران کرونا تاثیر گذار باشد که مذاکرات در این خصوص نهایی شده و این دستگاه در کنار امکانات این مجموعه به مراجعه کنندگان خدمات با کیفیت ارائه می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied