شمانیوز

قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه 99/06/26 + تغییرات

قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه 99/06/26 + تغییرات

 

 

این خبر در هر ساعت بروزرسانی می شود...

 

 

قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه 99/06/26 // ساعت 13:00

 
تغییر قیمت لحظه نوع
(۰%) -۱۰ ۲۶۶,۰۳۰ دلار
(-۰.۰۳%) -۱۰۰ ۳۱۵,۴۲۰ یورو
(۰.۱۱%) ۴۰۰ ۳۴۹,۸۶۰ پوند
(۰.۱۲%) ۹۰ ۷۳,۷۹۰ درهم امارات
(۱.۲۲%) ۱,۵۰۰,۰۰۰ ۱۲۲,۵۰۰,۰۰۰ سکه بهار آزادی
(-۰.۱۵%) -۲۰۰,۰۰۰ ۱۲۹,۸۹۰,۰۰۰ سکه طرح جدید
(۰.۹۳%) ۶۳۰,۰۰۰ ۶۸,۰۰۰,۰۰۰ نیم سکه
(۰.۲۶%) ۱۰۰,۰۰۰ ۳۹,۰۰۰,۰۰۰ ربع سکه
(۱.۵%) ۳۰۰,۰۰۰ ۲۰,۰۰۰,۰۰۰ سکه گرمی
(۰.۰۶%) ۷,۰۰۰ ۱۲,۳۹۵,۰۰۰ گرم طلای 18
(۰.۰۵%) ۹,۰۰۰ ۱۶,۵۲۷,۰۰۰ گرم طلای 24
(-۰.۱۱%) -۶۰,۰۰۰ ۵۳,۶۷۰,۰۰۰ مثقال طلا
(-۰.۰۵%) -۱۰۲ ۱,۹۶۷.۴۴ انس طلادلار
(-۰.۱۱%) -۱۰۵ ۹۸۷.۸ پلاتیندلار
-- ۲۷.۴۱ انس نقرهدلار
 


z1og_fefdjnd3y7qv

مرور بازار در روز گذشته//

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۱۴ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲میلیون و ۹۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۶هزار و ۳۵۰ تومان است.

هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای 18عیار هر گرم یک‌میلیون و 214 هزار تومان، قیمت دلار 26هزار و 350 تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 12 میلیون و 900 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 12میلیون تومان است.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 6میلیون و 600 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 3میلیون و 800هزار تومان و سکه گرمی2 میلیون  تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای 18عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و 214 هزار تومان، قیمت طلای 24عیار در هر گرم یک‌میلیون و 594هزار تومان و هر مثقال طلا 5میلیون و 262 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

فعالان بازار، علت اصلی افزایش قیمت طلا و سکه در روزهای اخیر را افزایش چشم‌گیر قیمت ارز می‌دانند و می‌گویند: از یکی دو روز گذشته تقاضا برای خرید طلای خام و سکه در بازار افزایش یافته و همین امر موجب افزایش حباب سکه شده است.

دربازار جهانی نیز قیمت هر اونس طلا امروز با نیم درصد رشد به 1966 دلار و 56 سنت رسید. قیمت فلز زرد در معاملات آتی امروز و برای تحویل در ماه دسامبر با 0.69 درصد رشد به 1977 دلار و 30 سنت رسید.

ادوارد میر تحلیلگر موسسه کپیتال مارکتس در این باره گفت: «علت عمده رشد قیمت طلا تضعیف ارزش دلار و همچنین کاهش بازدهی اوراق خزانه داری آمریکا بوده است.»

شاخص ارزش دلار در برابر سبد ارزهای رقیب پس از به ثبت رساندن بدترین عملکرد بیش از 2 هفته اخیر امروز نیز شاهد کاهش بود و موجب ارزان تر شدن طلا برای خریدارانی شد که از ارزهای غیردلاری استفاده می کنند.

فعالان بازار اکنون منتظر نشست 2 روزه فدرال رزرو هستند که چهارشنبه پایان می یابد. این اولین نشست سیاستگذاری بانک مرکزی آمریکا از زمان اعلام تغییر سیاست این بانک و افزایش بردباری آن نسبت به بالا رفتن نرخ تورم است. بانک مرکزی آمریکا عملا متعهد شده تا برای دوره ای طولانی نرخ بهره را در نزدیکی صفر حفظ کند.// تسنیم

z1og_fefdjnd3y7qv

** منبع قیمت ها در جدول سایت .tgju.org می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied