شمانیوز

قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه 99/06/29 + تغییرات

قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه 99/06/29 + تغییرات

 

 

این خبر در هر ساعت بروزرسانی می شود...

 

 

قیمت طلا، سکه و دلار امروز شنبه 99/06/29 // ساعت 12:00

 
تغییر قیمت لحظه نوع
(-۰.۰۱%) -۳۰ ۲۶۵,۰۰۰ دلار
(۰.۰۱%) ۲۰ ۳۱۲,۵۲۰ یورو
(۰.۱۸%) ۶۲۰ ۳۴۴,۱۶۰ پوند
(۰.۱۸%) ۱۳۰ ۷۲,۵۱۰ درهم امارات
(-۰.۴۱%) -۵۰۰,۰۰۰ ۱۲۲,۵۰۰,۰۰۰ سکه بهار آزادی
(۰.۰۲%) ۲۰,۰۰۰ ۱۲۷,۶۱۰,۰۰۰ سکه طرح جدید
(-۰.۴۴%) -۳۰۰,۰۰۰ ۶۷,۲۰۰,۰۰۰ نیم سکه
(-۰.۲۶%) -۱۰۰,۰۰۰ ۳۷,۹۰۰,۰۰۰ ربع سکه
(-۰.۰۵%) -۱۰,۰۰۰ ۱۹,۷۹۰,۰۰۰ سکه گرمی
(-۰.۰۳%) -۴,۰۰۰ ۱۲,۰۷۷,۰۰۰ گرم طلای 18
(-۰.۰۴%) -۶,۰۰۰ ۱۶,۱۰۲,۰۰۰ گرم طلای 24
(-۰.۰۴%) -۲۰,۰۰۰ ۵۲,۳۱۰,۰۰۰ مثقال طلا
(۰%) ۵ ۱,۹۵۰.۵۲ انس طلادلار
(۰.۰۱%) ۵ ۹۳۲.۴ پلاتیندلار
(-۰.۰۷%) -۲ ۲۶.۷۷ انس نقرهدلار
 

 

 

z1og_fefdjnd3y7qv

 

مرور بازار در روز گذشته//

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۰۷ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۶ هزار و ۸۰۰ تومان است.

هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای 18عیار هر گرم یک‌میلیون و 207 هزار تومان، قیمت دلار 26 هزار و 800 تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 12 میلیون و 850 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 12میلیون و 200 هزار تومان است.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 6میلیون و 750 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 3میلیون و 850 هزار تومان و سکه گرمی2 میلیون تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای 18عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و 207 هزار تومان، قیمت طلای 24عیار در هر گرم یک‌میلیون و 616 هزار تومان و هر مثقال طلا 5میلیون و 235 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

فعالان بازار، علت اصلی افزایش قیمت طلا و سکه در روزهای اخیر را افزایش چشم‌گیر قیمت ارز می‌دانند و می‌گویند: از یکی دو روز گذشته تقاضا برای خرید طلای خام و سکه در بازار افزایش یافته و همین امر موجب افزایش حباب سکه شده است.

در حالی که پس از ترسیم یک تصویر مثبت از روند ترمیم اقتصادی توسط فدرال رزرو ارزش دلار تقویت شده است، قیمت طلا امروز شاهد افت بیش از یک درصدی بود. بانک مرکزی آمریکا در عین حال از ارسال سیگنالی مشخص در مورد اقدامات محرک اقتصادی بیشتر که می توانست سبب رشد قیمت طلا شود خودداری کرد.

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا امروز با 1.05 درصد کاهش به 1938 دلار و 73 سنت رسید. قیمت فلز زرد در معاملات آتی امروز و برای تحویل در ماه دسامبر نیز با 1.22 درصد کاهش به 1946 دلار و 40 سنت رسید.// تسنیم

z1og_fefdjnd3y7qv

** منبع قیمت ها در جدول سایت .tgju.org می باشد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied