شمانیوز

در جلسه هم اندیشی مدیر منطقه ویژه اقتصادی قشم و امور درگهان با مدیران مجتمع های تجاری بندر درگهان مطرح شد؛

مدیر منطقه ویژه اقتصادی قشم و امور درگهان گفت: تعاملات سازنده و هم اندیشی، راه برون رفت از مشکلات اقتصادی پیش آمده برای بازرگانان و تجار درگهان است.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد قشم، امیر سلکی در جلسه هم اندیشی این مدیریت  با مدیران مجتمع های تجاری بندر درگهان که ظهر امروز شنبه 29 شهریور ماه در سالن همایش مدیریت امور درگهان برگزار شد، گفت: ارایه ایده های جدید و بررسی راهکارهای مالی و اقتصادی می تواند تهدیدهای اقتصادی حاصل از شرایط کرونا را به فرصت تبدیل کند.

وی به بررسی مشکلات حوزه اتباع بیگانه در این شهر پرداخت و یادآور شد: دریافت مجوز برای سکونت و فعالیت از مراجع ذیصلاح مربوطه از شروط پایه ای حضور این افراد در حوزه های کاری این منطقه است.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی قشم و امور درگهان همچنین با اشاره به جلسه معارفه سرگرد دهقان، رییس پلیس جدید اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان و تبریک انتصاب وی افزود: حفظ امنیت عمومی اماکن و مجتمع های تجاری از موضوعات مهم دیگری است که مورد درخواست مدیران بازارها بوده است و امیدواریم با همکاری نزدیک بخش های مختلف شهر درگهان، این خواسته بهتر از گذشته محقق شود.

سلکی در پایان ضمن تقدیر از زحمات سرگرد صالحی، رییس پلیس قبلی اطلاعات و امنیت عمومی شهرستان، از حضور سرگرد تکبیرگو، رییس پلیس اماکن شهرستان نیز در این جلسه قدردانی کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied