شمانیوز

قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه 99/06/30 + تغییرات

قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه 99/06/30 + تغییرات

 

 

این خبر در هر ساعت بروزرسانی می شود...

 

 

 

قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه 99/06/30 // ساعت 13:00

 
تغییر قیمت لحظه نوع
(۰.۰۱%) ۴۰ ۲۷۲,۰۴۰ دلار
(۰.۰۲%) ۷۰ ۳۲۰,۰۲۰ یورو
(-۰.۰۶%) -۲۲۰ ۳۵۰,۳۶۰ پوند
(-۰.۰۵%) -۴۰ ۷۳,۸۲۰ درهم امارات
(۰.۸۱%) ۱,۰۰۰,۰۰۰ ۱۲۳,۰۰۰,۰۰۰ سکه بهار آزادی
(۰.۲۴%) ۳۲۰,۰۰۰ ۱۳۱,۱۶۰,۰۰۰ سکه طرح جدید
(۰.۷۳%) ۵۰۰,۰۰۰ ۶۸,۵۰۰,۰۰۰ نیم سکه
(۱.۳%) ۵۰۰,۰۰۰ ۳۸,۵۰۰,۰۰۰ ربع سکه
(۰.۵%) ۱۰۰,۰۰۰ ۲۰,۱۰۰,۰۰۰ سکه گرمی
(-۰.۰۶%) -۷,۰۰۰ ۱۲,۳۴۷,۰۰۰ گرم طلای 18
(-۰.۰۵%) -۹,۰۰۰ ۱۶,۴۶۲,۰۰۰ گرم طلای 24
(-۰.۰۶%) -۳۰,۰۰۰ ۵۳,۴۶۰,۰۰۰ مثقال طلا
(۰%) ۵ ۱,۹۵۰.۵۲ انس طلادلار
(۰.۰۱%) ۵ ۹۳۲.۴ پلاتیندلار
(-۰.۰۷%) -۲ ۲۶.۷۷ انس نقرهدلار
 

z1og_fefdjnd3y7qv

مرور بازار در روز گذشته//

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۰۸ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۲میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۶ هزار و ۴۰۰ تومان است.

هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای 18عیار هر گرم یک‌میلیون و 208 هزار تومان، قیمت دلار 26 هزار و 400 تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 12 میلیون و 800 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 12میلیون و 300 هزار تومان است.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 6میلیون و 800 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 3میلیون و 850 هزار تومان و سکه گرمی2 میلیون تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای 18عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و 208 هزار تومان، قیمت طلای 24عیار در هر گرم یک‌میلیون و 606 هزار تومان و هر مثقال طلا 5میلیون و 234 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

فعالان بازار، علت اصلی افزایش قیمت طلا و سکه در روزهای اخیر را افزایش چشم‌گیر قیمت ارز می‌دانند و می‌گویند: از یکی دو روز گذشته تقاضا برای خرید طلای خام و سکه در بازار افزایش یافته و همین امر موجب افزایش حباب سکه شده است.

در حالی که دلار تضعیف شده و نگرانی از ترمیم اقتصاد بحران زده جهانی بار دیگر بالا گرفته است، قیمت طلای جهانی روز جمعه افزایش داشت و دومین رشد هفتگی متوالی خود را پشت سر گذاشت.

بر اساس این گزارش، قیمت طلا در پایان معاملات روز جمعه با 0.33 درصد رشد به 1950 دلار و 86 سنت رسید. فلز زرد این هفته را با رشد 0.6 درصدی به پایان برد. قیمت طلا در پایان معاملات آتی دیروز هم 0.63 درصد افزایش داشت و به 1962 دلار و 10 سنت رسید.

ادوارد میر تحلیلر موسسه کپیتال مارکتس گفت: «ارزش دلار شاهد افت 0.1 درصدی بوده است. به دلیل ادامه روند تضعیف دلار قیمت طلا عملکرد بهتری داشته است... به دلیل اقدامات محرک اقتصادی بانک های مرکزی جهان و تصویب بسته محرک مالی دیگر در آمریکا در صورت دستیابی به توافقی در واشنگتن ممکن است قیمت طلا باز هم افزایش یابد.»// تسنیم

z1og_fefdjnd3y7qv

** منبع قیمت ها در جدول سایت .tgju.org می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied