شمانیوز

دفاع مقدس، نام‏ آشناترین واژه در قاموس حماسه‏ های عزت آفرین ایران اسلامی است که خاطرات دلاوری‏های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار مانده وخواهد ماند.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بیمه البرز؛ دفاع مقدس، نام‌ آشناترین واژه در قاموس حماسه‌ های عزت آفرین ایران اسلامی است که خاطرات دلاوری‌های آن، در تاریخ شکوهمند این دیار به یادگار مانده وخواهد ماند.

آزادی، استقلال و عزت جهانی ایران اسلامی مرهون خون پاک هزاران شهید و جانفشانی و جانبازی‌های زنان و ایثارگری مردان مردی است که در طول هشت سال دفاع جانانه و مقدس از تمام هستی خود گذشتند و با اتحاد و همبستگی در مقابل دشمن متجاوز ایستادگی کردند می­باشد.

ملت غیور ایران اسلامی با مقاومت و ایستادگی بی نظیر خود در هشت سال دفاع مقدس، افسانه شکست ناپذیری قدرت های استکباری را باطل و با اثبات برتری قدرت ایمان و معنویت بر قدرت مادی متکی به سلاح و تجهیزات،درسی بزرگ از ایثار، آزادی ، شهامت و شهادت را به جهانیان ارائه کرد، که امروزه به الگویی تمام عیار برای آزادی خواهان جهان و چشم امید ملت‌های مظلوم و ستم دیده تبدیل شده است .

بی‌تردید تأسی از فرهنگ عاشورای حسینی عاملی مؤثر در تقویت روحیه رزمندگان اسلام در هشت سال دفاع مقدس بود، و امروز بر تک تک ما واجب است که در راستای حفظ ارزش‌ها، آرمان‌ها و دستاوردهای هشت سال دفاع مقدس و همچنین حفاظت و حراست از درخت تنومند انقلاب شکوهمند اسلامی کوشا و ساعی باشیم و در صف مقدم رهروان امام راحل حضرت امام خمینی (ره)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و شهدای گرانقدر بایستیم.

اینجانب به نمایندگی از طرف همکاران و شبکه فروش شرکت بیمه البرز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره و دلاوری­های فرماندهان و رزمندگان دوران دفاع مقدس، علی الخصوص «سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی» فرا رسیدن هفته دفاع مقدس را صمیمانه محضر فرمانده معظم کل قوا، مردم شریف و انقلابی ایران، به ویژه جانبازان، ایثارگران، آزاده‌ها و خانواده معظم شهدا تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم و سربلندی و عزت ایران اسلامی را در جامعه جهانی از خداوند متعال مسئلت دارم.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه