شمانیوز

با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تامین اجتماعی و تعدادی از مدیران و کارکنان این سازمان ، نمایشگاه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در محل ستاد این سازمان افتتاح شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، در نمایشگاه گرامیداشت هفته دفاع مقدس در سازمان تامین اجتماعی، بخش های یادمان شهدا، بسیج جامعه پزشکی و تصاویر فداکاری ها و دلاوری های ایثارگران به نمایش گذاشته شده است.

عادل دهدشتی، معاون فرهنگی، اجتماعی و امور استان های سازمان تامین اجتماعی در یادمان شهدای سازمان در این نمایشگاه حاضر شد و با قرائت فاتحه و نثار گل، به مقام شامخ شهدا و رزمندگان 8 سال دفاع مقدس به ویژه 62 شهید همکار این سازمان ادای احترام کرد.

وی همچنین در محل غرفه بسیج جامعه پزشکی سازمان تامین اجتماعی حضور یافت و با قرائت فاتحه یاد و خاطره شهدای مدافع سلامت به ویژه شهدای مدافع سلامت این سازمان را گرامی داشت.

گفتنی است، دکتر ابوالفضل آفریده مدیر کل درمان مستقیم، سید مجتبی موسوی مدیر کل فرهنگی بیمه شدگان و مهدی تیموری سرپرست حوزه بسیج سازمان تامین اجتماعی در مراسم افتتاح نمایشگاه گرامیداشت هفته دفاع مقدس سازمان تامین اجتماعی حضور داشتند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied