شمانیوز

با توجه به انتشار کاتالوگ این خودرو به نظر می‌رسد که «جک T۸» مراحل تست و آزمایش‌های میدانی را به پایان رسانده و لذا شرکت کرمان موتور به زودی فروش این خودرو را آغاز می‌کند.

شرکت کرمان موتور کاتالوگ اولیه و مشخصات فنی «جک T۸» را منتشرکرد.

این پیکاپ دو دیفرانسیل که بناست با نام «KMC T۸» وارد بازار کشور شود مجهز به پیشرانه دو لیتری توربو شارژ است که توان تولید ۱۸۸ اسب بخار را دارد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده در کاتالوگ «جک T۸»، تنظیم الکتریکی وضعیت دیفرانسیل، تریم داخلی چرم، سنسور پارک و دوربین عقب، نمایشگر لمسی، استارت دکمه ای، سنسور باد لاستیک ها، سیستم کنترل پایداری، استارت دکمه ای، دیفرانسیل هوشمند عقب، سنسور نور، چراغ روشنایی روز، آیینه‌های برقی دارای گرمکن و صندلی با قابلیت تنظیم در ۶ جهت از جمله ویژگی‌های نخستین پیکاپ دو دیفرانسیل کرمان موتور خواهد بود.

گیربکس مورد استفاده در این خودرو نیز از نوع ۶ سرعته دستی است که نیروی پیشرانه را به چرخ‌ها منتقل می‌کند.

از منظر ابعاد این محصول برابر با ۵۳۲۵ میلیمتر در طول، ۱۸۸۰ میلیمتر در عرض و ۱۸۳۰ میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است.

فاصله بین محورهای آن نیز برابر با ۳۰۹۰ میلیمتر است. عدد مربوط به فاصله محورها و توسعه آن چند کد مهم را در اختیار مخاطب قرار می‌دهد: اول آنکه این محصول فضای مناسبی را در کابین پیش روی سرنشین قرار می‌دهد و دیگر آنکه ثبات و پایداری روی جاده در راستای رانندگی باکیفیت را تضمین می‌کند.

در داخل خودرو نیز قسمت‌های زیادی از جزییات داخلی از مواد دارای بافت نرم تولید شده‌اند و صندلی‌ها نیز روکش چرمی دارند.

 حضور خودرو در ایران برای تست‌های فنی و اخذ مجوز‌های لازم

استراحتگاه دست راننده، کنسول دو بخشی هماهنگ با رنگ تریم، نگهدارنده لیوان، استارت دکمه ای، نمایشگر دیجیتال بین نشانگرهای آمپر، بلوتوث، نمایشگر لمسی اصلی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی، تهویه اتوماتیک و... از جمله امکانات کابین است.

با توجه به انتشار کاتالوگ این خودرو به نظر می‌رسد که «جک T۸» مراحل تست و آزمایش‌های میدانی را به پایان رسانده و لذا شرکت کرمان موتور به زودی فروش این خودرو را آغاز می‌کند.

 

پیکاپ۳

 

منبع: اقتصاد آنلاین

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه