شمانیوز

به مناسبت گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس و با حضور مادران شهدا صورت گرفت؛

همزمان با هفته دفاع مقدس همایش نقش زنان در دفاع مقدس با حضور خانواده های معظم شهدا و معاونین و مدیران سازمان و فرماندهی سپاه ناحیه بندر انزلی در تالار فرهنگی منطقه برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی، دکتر سید حجت مهدوی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی با تاکید بر نقش زنان در جامعه به رشادت های بانوان در عرصه های مختلف به خصوص دفاع مقدس اشاره و بیان کرد: تاریخ‌ کشورمان شاهد گویایی ‌بر حضور همه‌جانبه ‌و فعالانه ‌زنان ‌مسلمان ‌ایرانی ‌در صحنه‌های‌ گوناگون ‌دفاعی، رزمی، سیاسی ‌و اجتماعی‌ بوده است و در عصر حاضر نیز بانوان توانمند کشورمان در این مسیر مهم بیش از پیش و استوار تر از گذشته گام بر میدارند.

 

وی در ادامه خاطرنشان کرد : نقش زنان نه تنها عاطفی است بلکه نقشی استراتژیک و راهبردی مبتنی بر مبانی ایدئولوژی است، زنانی که با صبوری، از همسران جانباز خود پرستاری می کنند عملی که با هیچ کلام، کتاب و بیانی نمی توان به تصویر کشید.

 

در ادامه این نشست سرهنگ مهدی صفاتی فرمانده سپاه ناحیه بندرانزلی با اشاره به ضرورت بازخوانی رشادت ها و از جان گذشتگی شهدا و خانواده معظمشان بیان کرد : تقارن چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس فرصتی است تا با بازنگری خاطرات شهدا و صبوری و مقاومت مردم شریف و ملت ایران در عبور از بحران ها در گام دوم انقلاب در برابر دشمنان کشور استوار باشیم و بزرگداشت چهل سال عزت، سربلندی و پیروزی در مقابل چهل سال توطئه ای دشمنان موجب تقویت و آگاهی نسل جوان میشود.

 

در ادامه این مراسم با حضور مهندس نقوی عضو هیات مدیره و معاون توسعه مدیریت ، مهندس فاتحی مدیرکل حوزه مدیرعامل و کاظمیان مدیرروابط عمومی و امور بین الملل از خانواده معظم شهدا و مادران شهدای منطقه آزاد انزلی تجلیل بعمل آمد.

انزلی زنان

انزلی زنان1

انزلی زنان2

انزلی زنان3

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه