شمانیوز

قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه 99/07/06 + تغییرات

قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه 99/07/06 + تغییرات

 

 

این خبر در هر ساعت بروزرسانی می شود...

 

 

قیمت طلا، سکه و دلار امروز یکشنبه 99/07/06 // ساعت 14:20

 
تغییر قیمت لحظه نوع
(-۰.۰۳%) -۱۰۰ ۲۸۶,۹۵۰ دلار
(-۰.۰۱%) -۳۰ ۳۳۳,۹۹۰ یورو
(-۰.۰۳%) -۱۰۰ ۳۷۰,۲۷۰ پوند
(-۰.۰۳%) -۲۰ ۷۹,۰۵۰ درهم امارات
(۰.۶۳%) ۸۰۰,۰۰۰ ۱۲۷,۳۰۰,۰۰۰ سکه بهار آزادی
(۰.۰۶%) ۸۰,۰۰۰ ۱۳۳,۱۴۰,۰۰۰ سکه طرح جدید
(۰.۶۸%) ۵۰۰,۰۰۰ ۷۳,۰۰۰,۰۰۰ نیم سکه
(۱.۱۵%) ۵۰۰,۰۰۰ ۴۳,۵۰۰,۰۰۰ ربع سکه
(۲.۲۷%) ۵۰۰,۰۰۰ ۲۲,۰۰۰,۰۰۰ سکه گرمی
(-۰.۰۲%) -۳,۰۰۰ ۱۲,۵۶۸,۰۰۰ گرم طلای 18
(-۰.۰۲%) -۳,۰۰۰ ۱۶,۷۵۸,۰۰۰ گرم طلای 24
(-۰.۰۴%) -۲۰,۰۰۰ ۵۴,۴۴۰,۰۰۰ مثقال طلا
(۰.۰۴%) ۷۴ ۱,۸۶۲.۴ انس طلادلار
(۰.۸۹%) ۷۶۰ ۸۴۹.۲ پلاتیندلار
-- ۲۲.۸۸ انس نقرهدلار
 


z1og_fefdjnd3y7qv

مرور بازار در روز گذشته//

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳میلیون و ۴۵۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۸ هزار و ۸۰۰ تومان است.

هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای 18عیار هر گرم یک‌میلیون و 250 هزار تومان، قیمت دلار 28  هزار و 800 تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 13 میلیون 350 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 12میلیون و 500 هزار تومان است.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 7 میلیون و 200 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 4 میلیون و 200 هزار تومان و سکه گرمی2 میلیون و 150 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای 18عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و 250 هزار تومان، قیمت طلای 24عیار در هر گرم یک‌میلیون و 677 هزار تومان و هر مثقال طلا 5میلیون و 416 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

فعالان بازار، علت اصلی افزایش قیمت طلا و سکه در روزهای اخیر را افزایش چشم‌گیر قیمت ارز می‌دانند و می‌گویند: از روزهای گذشته تقاضا برای خرید طلای خام و سکه در بازار افزایش یافته و همین امر موجب افزایش حباب سکه شده است.

در بازارهای جهانی، در حالی که سرمایه گذاران به دلیل ترس از شیوع مجدد کرونا به سرمایه گذاری در بازار دلار روی آورده و سبب افزایش ارزش آن شده اند، قیمت طلا روز جمعه کاهش داشت. به علاوه نامشخص بودن سرنوشت بسته محرک مالی جدید دولت آمریکا نیز به افت بیشتر قیمت طلا دامن زده است.

بر اساس این گزارش، قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات دیروز با 0.35 درصد کاهش به 1861 دلار و 58 سنت رسید. قیمت فلز زرد در پایان معاملات آتی دیروز برای تحویل در ماه دسامبر با 0.56 درصد کاهش به 1866 دلار و 30 سنت رسید.// تسنیم

z1og_fefdjnd3y7qv

** منبع قیمت ها در جدول سایت .tgju.org می باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه