شمانیوز

دیدار مدیرعامل بانک سینا با کارکنان شعب استان لرستان؛

مدیرعامل بانک سینا با سفر به استان لرستان و دیدار با کارکنان شعب خرم آباد و بروجرد، لزوم تلاش بیشتر با توجه به ظرفیت های بانک جهت خدمت رسانی مطلوب به هموطنان در این استان را ضروری دانست.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک سینا، دکتر ایمانی با بیان آنکه بانک سینا از ظرفیت ها و پتانسیل های بسیار خوبی برای خدمت رسانی به هموطنان عزیز برخوردار است، افزود: این بانک تاکنون بالغ بر 20 هزار میلیارد ریال تسهیلات اشتغالزایی یارانه ای در قالب قرارداد همکاری با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری به مناطق روستایی اختصاص داده و اکنون نیز آماده است تا در جهت رونق اقتصاد و کاهش بیکاری به ویژه در استان لرستان از طریق اعطای تسهیلات اشتغالزایی، اقدام نماید.

 

وی افزود: استان لرستان امکانات مناسبی دارد که با برنامه ریزی خوب و منسجم می توان از توسعه در این استان به خوبی حمایت کرد. در همین راستا بانک سینا با همکاری بنیاد علوی، طرح نیکو را به اجرا گذاشته که طی آن به طرح های اشتغالزایی روستایی حداکثر تا 120 میلیون تومان و جهت رفع نیازهای ضروری تا 30 میلیون تومان پرداخت می شود. بنابراین از همکاران به ویژه در استان لرستان انتظار داریم به صورت جدی تر در جهت اجرای طرح اقدام کنند.

 

مدیرعامل بانک سینا با بیان آنکه هدف و اولویت اصلی این بانک، ارائه خدمات نوین و با کیفیت است، اظهار داشت: توجه ویژه به اصول مشتری مداری و رفتار حرفه ای کارکنان از دیگر اولویت هایی است که تاکنون در بانک سینا بر آن تاکید شده و از این پس با سعه صدر، همدلی، همراهی و البته تلاش جمعی و انرژی مضاعف همکاران، این مسیر، بیشتر از همیشه تداوم خواهد داشت.

 

گفتنی است در این سفر، معاون امور شعب و مناطق و مدیران حراست، بازرسی و منطقه مرکزی، لرستان و قم نیز حضور داشتند و سازوکارهای توسعه فعالیت ها را در دیدار با کارکنان به بحث گذاشتند.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه