شمانیوز

مدیرکل فرودگاه بین المللی قشم مطرح کرد؛

عضو هیئت مدیره و مدیرکل فرودگاه بین المللی قشم از کاهش 56 درصدی پروازها و 59 درصدی اعزام و پذیرش مسافر در نیمه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، غلامرضا دهقانی زاده با بیان این مطلب، اظهار کرد: از فروردین تا شهریورماه سال جاری در مجموع 910 نشست و برخاست در فرودگاه بین المللی قشم انجام پذیرفته است.

وی ادامه داد: در این مدت در مجموع 75 هزار 121 نفر مسافر از طریق فرودگاه بین المللی قشم اعزام و پذیرش شده اند که نسبت به مدت مشابه سال گذشته (181 هزار 531 نفر) شاهد کاهش 59 درصدی این آمار هستیم.

مدیرکل فرودگاه بین المللی قشم افزود: در نیمه نخست سال جاری همچنین شاهد کاهش 56 درصدی تعداد نشست و برخاست هواپیما در فرودگاه بین المللی قشم بوده ایم.

به گفته دهقانی زاده؛ شهریور امسال نسبت به سال گذشته فرودگاه قشم در نشست و برخاست ۱۴ درصد کاهش داشته و این در حالی است که اعزام و پذیرش مسافر در همین زمان ۲۰ درصد افزایش یافته است.

به دلیل شیوع بیماری کرونا و تاثیر منفی آن بر صنعت هوایی و فرودگاهی، کل پروازهای فرودگاه بین المللی قشم و در اعزام و پذیرش مسافر  کاهش یافته است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه