شمانیوز

قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه 99/07/09 + تغییرات

قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه 99/07/09 + تغییرات

 

 

این خبر در هر ساعت بروزرسانی می شود...

 

 

قیمت طلا، سکه و دلار امروز چهارشنبه 99/07/09 // ساعت 14:00

 
تغییر قیمت لحظه نوع
(۰.۰۱%) ۲۰ ۲۸۶,۰۲۰ دلار
(۰.۰۲%) ۶۰ ۳۳۴,۵۲۰ یورو
(-۰.۱۶%) -۶۱۰ ۳۷۸,۷۳۰ پوند
(-۰.۱۶%) -۱۳۰ ۸۰,۳۳۰ درهم امارات
(۰.۷۵%) ۱,۰۰۰,۰۰۰ ۱۳۴,۰۰۰,۰۰۰ سکه بهار آزادی
(۰.۰۱%) ۲۰,۰۰۰ ۱۳۸,۵۱۰,۰۰۰ سکه طرح جدید
(۰.۵۲%) ۴۰۰,۰۰۰ ۷۷,۵۰۰,۰۰۰ نیم سکه
(۲.۳۷%) ۱,۱۵۰,۰۰۰ ۴۸,۵۰۰,۰۰۰ ربع سکه
(۰.۲۶%) ۶۰,۰۰۰ ۲۳,۰۶۰,۰۰۰ سکه گرمی
(۰.۰۵%) ۷,۰۰۰ ۱۳,۰۹۵,۰۰۰ گرم طلای 18
(۰.۰۵%) ۹,۰۰۰ ۱۷,۴۵۹,۰۰۰ گرم طلای 24
(-۰.۰۲%) -۱۰,۰۰۰ ۵۶,۷۰۰,۰۰۰ مثقال طلا
-- ۱,۸۸۴.۱۱ انس طلادلار
(-۰.۰۹%) -۸۰ ۸۷۴.۷ پلاتیندلار
(-۰.۱۳%) -۳ ۲۳.۶۷ انس نقرهدلار
 


z1og_fefdjnd3y7qv

مرور بازار در روز گذشته//

هم‌اکنون در بازار آزاد قیمت طلای ۱۸عیار هرگرم یک‌میلیون و ۲۷۷ هزار تومان، قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۱۳میلیون و ۸۰۰ هزار تومان و قیمت دلار ۲۹ هزار و ۱۰۰ تومان است.

هم‌اکنون در بازار داخلی قیمت طلای 18عیار هر گرم یک‌میلیون و 277 هزار تومان، قیمت دلار 29 هزار و 100 تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 13 میلیون 800 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 13میلیون و 400 هزار تومان است.

همچنین در بازار سبزه‌میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 7 میلیون و 600 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 4 میلیون و 600 هزار تومان و سکه گرمی2 میلیون و 300 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.

قیمت طلای 18عیار در هر گرم هم یک‌میلیون و 277 هزار تومان، قیمت طلای 24عیار در هر گرم یک‌میلیون و 708 هزار تومان و هر مثقال طلا 5میلیون و 600 هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

فعالان بازار، علت اصلی افزایش قیمت طلا و سکه در روزهای اخیر را افزایش چشم‌گیر قیمت ارز می‌دانند و می‌گویند: از روزهای گذشته تقاضا برای خرید طلای خام و سکه در بازار افزایش یافته و همین امر موجب افزایش حباب سکه شده است.

در بازار ارز نیز قیمت دلار  29 هزار و 100 تومان، یورو 34هزار و 200  تومان و درهم امارات 7 هزار و 950 تومان اعلام شده است.

گفتنی است، تشدید نوسانات ارزی موجب شد تا بازارساز تصمیم جدی برای مدیریت عرضه و تقاضا بگیرد و برهمین اساس علاوه بر افزایش عرضه در بازار با برداشتن سقف فروش در سامانه نیما، از سرگیری فروش ارز سهمیه‌ای و کاهش اختلاف دلار در بازار رسمی و آزاد و البته آزاد شدن فروش ارز پتروشیمی ها در صرافی های مجاز مقدمات کاهش نوسانات قیمتی را در بازار ارز فراهم کرد.

ولی ظاهرا بازار از سیاست‌های بازارساز استقبال نکرد و همین امر سبب شد تا قیمت ارز در روزهای اخیر مدام رکوردهای جدیدی را به ثبت برساند؛ در صرافی‌های بانکی نیز قیمت ارز به دنبال بازار آزاد درحال رکوردزنی است.// تسنیم

z1og_fefdjnd3y7qv

** منبع قیمت ها در جدول سایت .tgju.org می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه