شمانیوز

پایگاه مقاومت بسیج پتروشیمی شهید تندگویان گزارشی از فعالیتهای خود در هفته دفاع مقدس را ارائه نمود.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و اموربین الملل پتروشیمی شهید تندگویان ، روح الله نصیری فرمانده پایگاه مقاومت بسیج پتروشیمی شهید تندگویان ضمن اشاره به اهمیت حفظ و گسترش فرهنگ مقاومت و ایثار گفت: به همین منظور و در راستای ایجاد روحیه شور ونشاط در بین کارکنان ، این پایگاه به مناسبت هفته دفاع مقدس وارج نهادن به مقام شامخ شهدا اقدام به برگزاری برنامه های متنوعی نمود که با استقبال گسترده همکاران همراه بود.

وی افزود : برگزاری مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس که از آیتم های مختلف از جمله خاطره گویی مهمان ویژه برنامه ، سخنرانی و اهتزاز پرچم مقدس جمهوری اسلامی تشکیل شده بود اولین برنامه این پایگاه بود که روز سه شنبه اول مهرماه با حضور جمع کثیری از کارکنان و مدیران پتروشیمی شهید تندگویان، اعضا شورای پایگاه‌های بسیج شرکت‌های منطقه ویژه پتروشیمی، فرمانده و اعضای شورای بسیج صنایع پتروشیمی وجمعی از مسئولین نظامی وانتظامی شهرستان ماهشهر برگزار شد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج پتروشیمی شهید تندگویان گفت : از دیگر برنامه های اجراء شده در این هفته می توان  به برپایی نمایشگاه عکس ، تزیین ساختمانها و محوطه مجتمع ، فضا سازی با المانها و نمادهای دفاع مقدس، پخش سرودهای حماسی وانقلابی در هنگام شروع وپایان وقت اداری مجتمع و حضور بسیجیان در مراسم عبادی و سیاسی نماز جمعه اشاره نمود.

نصیری خاطر نشان کرد : در ادامه برنامه ها ، روز جمعه 11 مهرماه طرح ویزیت و داروی رایگان در شهر چمران با همکاری موکب فداییان حضرت محسن (ع) اجراء می شود . در این برنامه اقداماتی از جمله ویزیت پزشک عمومی ، کارشناس تغذیه ، کارشناس مامایی و فعالیتهای پرستاری مانند تزریقات ، پانسمان و.... به صورت رایگان برای مردم منطقه انجام می شود.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات وتلاشهای بسیجیان مجتمع اظهار امیدواری کرد که با برنامه ریزی ، انسجام و تداوم برنامه های پایگاههای بسیج  منطقه ویژه پتروشیمی گامهای موثری در جهت عمل به فرمایشات مقام معظم رهبری(تحقق جهش تولید) و رفع محرومیت ها از منطقه ماهشهر برداشته شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied