شمانیوز

با تسهیلات بانک صنعت و معدن به انجام رسید؛

با حضور دکتر رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت کلنگ زنی فاز چهارم نورد شرکت ذوب آهن پاسارگاد که از سوی بانک صنعت و معدن تأمین مالی می شود، روز جمعه یازدهم مهرماه سال جاری به انجام رسید.

به گزارش شمانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن، در این مراسم دکتر رزم حسینی وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به لزوم جلوگیری از خام فروشی مواد معدنی اظهار داشت: اولویت وزارت صمت، صادرات نهایی فولاد بوده و تکمیل زنجیره تولید فولاد هدف ماست که در برخی استانها به طور کامل انجام شده است و با کامل شدن این زنجیره، قادر به صادرات محصولات فولادی بیشتری به بازارهای هدف منطقه خواهیم بود.

 

وزیر صمت با اشاره به اینکه با تکمیل ظرفیت کنونی واحدهای تولیدی و سرمایه گذاریهای بیشتر در این صنعت، امکان تولید محصولات جدید فراهم می شود، افزود: افزایش تولید بر قیمت محصولات نیز تأثیرگذار است و توان رقابتی شرکت های داخلی را افزایش می دهد.

 

لازم به ذکر است تا کنون مبلغ 267 میلیون یورو جهت سه فاز اول توسط بانک صنعت و معدن پرداخت شده و فاز چهارم (نورد) با سرمایه گذاری 21 هزار میلیارد ریالی در بانک پذیرش شده و در دست بررسی می باشد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied