شمانیوز

سود عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفند 1398 بانک سینا به حساب سهامداران حقیقی واریز شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بانک سینا، پیرو برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده بانک در روز 28 مردادماه، سود عملکرد سال مالی منتهی به 29 اسفند 1398 جهت سهامداران حقیقی دارنده حساب نزد بانک سینا در تاریخ ۴ شهریور ۹۹ به حساب آنان واریز شد.

 

سایر سهامداران حقیقی فاقد حساب نزد بانک سینا با همراه داشتن کارت ملی یا شناسنامه و وکلای سهامداران با ارائه اصل و رونوشت وکالتنامه نیز می‌توانند از طریق مراجعه به شعب بانک در سراسر کشور سود متعلق به خود را دریافت نمایند.

 

سهامداران حقوقی هم حداکثر مدت چهار ماه پس از تصویب مجمع عمومی با درخواست کتبی، اعلام شماره حساب و آخرین آگهی روزنامه رسمی مربوط به تغییرات مدیران و صاحبان امضای مجاز شرکت می‌توانند نسبت به دریافت سود خود اقدام نمایند.

 

گفتنی است در مجمع عمومی عادی بطور فوق العاده بانک سینا به ازای هر سهم مبلغ 60 ریال سود مصوب شد.

 

بانک سینا سال هاست که در بازار سرمایه فعالیت دارد و در این راستا نسبت به ارائه خدمات به شرکت های بورسی به ویژه در حوزه خدمات بانکداری الکترونیک و نیز واریز سود سهامداران شرکت ها اقدام می نماید.

 

قابلیت ها و زیرساخت های مطلوب ایجاد شده در بانک سینا، ظرفیت مناسبی را در اختیار شرکت های فعال و توانمند قرار داده است و بانک سینا آمادگی لازم را جهت ارائه خدمات در این زمینه دارد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied