شمانیوز

مدیر گروه روابط‌عمومی شرکت مس از برگزاری مسابقه بزرگ اربعین خبر داد

«حیدر ضیغمی»، مشاور مدیرعامل و مدیر گروه روابط‌عمومی شرکت ملی صنایع مس ایران با بیان این‌که بزرگداشت اربعین حسینی، بزرگداشت نهضت جاودانه سیدالشهدا امام حسین علیه‌السلام است، گفت: روابط‌عمومی شرکت مس در راستای عمل به رهنمودهای دکتر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت مس در زمینه ضرورت توجه به مسئولیت‌های اجتماعی و فرهنگی و برای بزرگداشت این مناسبت مهم اجتماعی، فرهنگی و دینی در میان پرسنل خود مسابقه بزرگ اربعین حسینی را برگزار می‌کند.

به گزارش شمانیوز به نقل از مس پرس؛ وی با اشاره به اهمیت فوق‌العاده اربعین در نظر فقهای عظام شیعه و همچنین مقام معظم رهبری افزود: اهمیت این روز تنها در گذشت چهل روز از شهادت امام سوم شیعیان نیست بلکه اهمیت این روز در یادآوری پیروزی خون بر شمشیر و حق علیه باطل در میان پیروان و دوست‌داران امام حسین (ع) است.

مدیر گروه روابط‌عمومی شرکت مس تاکید کرد: از همین رو در کنار برپایی مراسم بزرگداشت اربعین، شرکت مس اقدام به برگزاری مسابقه عکس، کلیپ و خاطره‌نویسی از حضور در پیاده‌روی اربعین سال‌های گذشته ویژه پرسنل کرده است.

به گفته ضیغمی آخرین مهلت شرکت در این مسابقه 10 آبان‌ماه 1399 است که برای برگزیدگان به قید قرعه جوایز نفیسی در نظر گرفته شده است.

گفتنی است همکاران محترم می‌توانند آثار خود را ازطریق پیام‌رسان واتساپ به شماره تماس 09193264668 ارسال یا برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت WWW.NICICO.COM مراجعه کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied