شمانیوز

قیمت‌ها در بازار خودرو طی یک هفته اخیر با جهش چشمگیری در حال افزایش بود، اما آمار‌ها نشان می‌دهند که آرامش نسبی طی ۲۴ ساعت گذشته در بازار خودرو برقرار شده است.

قیمت‌ها در بازار خودرو طی هفته گذشته با جهش چشمگیری در حال افزایش بود به گونه‌ای که قیمت پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۹ تا آخر این هفته به ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان رسید و یا قیمت سوزوکی گراند ویتارا نیز از یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان نیز فراتر رفت.

با وجود روند صعودی قیمت‌ها در هفته جاری طی ۲۴ ساعت گذشته آرامش نسبی در بازار خودرو برقرار شده است و قیمت‌ها طی ۲۴ ساعت اخیر تغییری نکرده اند که علت آن رانیز نزدیک شدن به تعطیلات آخر هفته و کاهش معاملات در بازار خودرو است.

در حال حاضر خودرو پراید ۱۱۱ نزدیک به ۱۳۷ میلیون تومان قیمت دارد و مدل ۱۳۱ آن حال حاضر ۱۲۰ میلیون تومان قیمت دارد و مدل ۱۳۲ و ۱۵۱ آن نیز به ترتیب ۱۲۳ و ۱۲۰ میلیون تومان قیمت دارند در این میان انواع خودرو‌های گروه تیبا نیز طی ۲۴ ساعت گذشته ثبات قیمت را تجربه کردند به گونه‌ای که قیمت تیبا هاچ بک‌ای ایکس در حال حاضر ۱۶۲ میلیون تومان اعلام شده است و تیبا هاچ بک پلاس امروز ۱۶۷ میلیون تومان قیمت دارد و تیبا صندوقدار اس ایکس بنزینی و تیبا صندوقدار پلاس به ترتیب ۱۴۴ و ۱۶۲ میلیون تومان قیمت دارند.


این ثبات قیمت‌ها در انواع خودرو‌ها دنا نیز دیده می‌شود به گونه‌ای که دنا معمولی در حال حاضر ۳۲۷ میلیون تومان، دنا پلاس دنده‌ای توربو ۴۸۵ میلیون تومان و دنا پلاس دنده‌ای ساده ۴۰۰ میلیون تومان قیمت دارند و در میان خودرو‌های پژو نیز قیمت پژو ۲۰۰۸ مدل ۹۸ بر روی ۱ میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان ثابت مانده است و ۲۰۶ تیپ ۲ طی ۲۴ ساعت اخیر بر روی ۲۲۰ میلیون تومان ثابت مانده است و یا پژو ۲۰۶ تیپ ۵ نیز در حال حاضر در مرز ۳۰۰ میلیون تومان ایستاده است و قیمت این خودرو امروز ۲۹۸ میلیون تومان اعلام شده است و ۲۰۷ دنده‌ای ۴۳۳ میلیون تومان، ۲۰۷ اتوماتیک ۴۵۳ میلیون تومان، ۲۰۷ صندوقدار ۴۸۱ میلیون تومان، پژو پارس اتوماتیک ۴۲۰ میلیون تومان، پژو ۴۰۵ اس ال ایکس ۲۱۹ و پژو پارس ساده ۲۴۸ میلیون تومان قیمت دارند.

ساینا‌ای ایکس دنده‌ای طی ۲۴ ساعت اخیر بر روی ۱۵۸ میلیون تومان ثابت مانده است و ساینا پلاس دنده‌ای نیز در حال حاضر ۱۷۷ میلیون تومان قیمت دارد.

قیمت انواع سمند نیز طی ۲۴ ساعت اخیر ثابت مانده است به گونه‌ای که سمند ال ایکس‌ای اف ۷ در حال حاضر ۲۳۷ میلیون تومان، سمند ال ایکس ساده ۲۰۸ میلیون تومان و سمند سورن‌ای ال ایکس نیز در ال حاضر ۲۷۴ میلیون تومان قیمت دارند.

 

 

منبع: خبرآنلاین

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied

  • عليرضا

    حیف شد ببار بارون