شمانیوز

مدیر عامل شرکت تامین سرمایه تشریح کرد:

مدیر عامل شرکت تامین سرمایه بانک مسکن، نقش بانک مسکن در تامین مالی ساخت و بهره برداری آزادراه حرم تا حرم با استفاده از ابزارهای بازار سرمایه را تشریح کرد.

به گزارش شمانیوز به نقل از هیبنا، بهرنگ اسدی مدیر عامل شرکت تامین سرمایه بانک مسکن با بیان اینکه تامین سرمایه تخصصی حوزه حمل و نقل نیازمند حضور ارکان حرفه ای است، گفت: با توجه به اینکه شرکت تامین سرمایه بانک مسکن به صورت تخصصی در حوزه تامین سرمایه حوزه حمل و نقل فعالیت دارد و بانک مسکن نیز به عنوان تنها بانک تخصصی و توسعه حوزه مسکن و حمل و نقل شناخته می شود و همچنین به دلیل آنکه انتشار اوراق منفعت برای تامین مالی آزادراه حرم تا حرم ، نخستین اوراق تامین مالی این حوزه در بازار سرمایه بود، تصمیم برآن شد تا برای حرکت در یک مسیر حرفه ای به سراغ بانک مسکن برویم.

وی ادامه داد: به دلیل شناخت ماهیت کسب و کار و روابط کارگزاری که با پیمانکار پروژه به طور خاص بین بانک وجود داشت؛ زمینه برای پذیرش رکن ضامن فراهم بود.

وی با تشکر از همکاری ویژه مدیریت اعتبارات بانک مسکن در این مسیر اظهار کرد: مدیریت اعتبارات بانک مسکن در بحث قراردادهای ضمانت همکاری ویژه ای داشت. چراکه بحث انتشار اوراق یک موضوع چند وجهی و تعاملی است. از این رو اگر به غیر از بانک مسکن، بانک دیگری در این قرارداد نقش ضامن را به عهده داشت فهم کنونی در حوزه کسب و کار حمل و نقل به وجود نمی آمد.

به گفته وی تجربه و تخصص بانک مسکن نقش مهمی در سرعت و کیفیت این پروژه تامین مالی داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه