شمانیوز

سرپرست حوزه هیات مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت:

سرپرست حوزه هیات مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: به دنبال آن هستیم تا با استفاده از ظرفیت های موجود بهره وری در بیمه سلامت را افزایش دهیم.

به گزارش شمانیوز به نقل از آی هینا، علیرضا اعرابی درنشست تودیع و معارفه معاون بیمه خدمات سلامت و سرپرست حوزه هیات مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت گفت: سازمان بیمه سلامت دارای پرسنل با انگیزه و مدیرانی با تعهد بسیار بالا است، لذا خروجی این انگیزه و علاقمندی کارکنان و مدیران سبب اقدامات بسیار خوبی شده که درطول سالیان گذشته انجام شده است.

وی با بیان اینکه بیمه سلامت به عنوان یک سازمان بهره ور و موثر درنظام سلامت فعالیت می کند افزود: نیروی انسانی سرمایه مهم سازمان بیمه سلامت بوده و تعهد این سازمان درساختار اداری کشور مثال زدنی است، بنابراین انتظار می رود تمام اقدامات و فعالیت ها درجهت هم افزایی و رفع مشکلات صورت گیرد.

سرپرست حوزه هیات مدیره و مدیرعامل سازمان بیمه سلامت، با تاکید براینکه زیرساخت های بسیاری دربیمه سلامت توسط مدیران سابق در این سازمان ایجاد شده است تصریح کرد: امیدواریم بتوان روند روبه ارتقایی را طی کرد، ضمن اینکه همگان درتلاش هستند که  گام رو به جلوی بیمه سلامت بیش از پیش مشاهده شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه