شمانیوز

افتخاری دیگر برای شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم؛

مدیرعامل شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم از اخذ رده کیفی A در آزمایشگاه سموم و تشخیص آفلاتوکسین ها در مواد غذایی این شرکت از بین 26 آزمایشگاه کشور خبر داد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، شهروز آبراری با اعلام این خبر عنوان داشت: آزمایشگاه تشخیص سموم این شرکت با حضور در آزمون مهارت که بین 26 آزمایشگاه کشور در بخش بررسی و ارزیابی عملکرد آزمایشگاه های فعال در حوزه صنایع غذایی و کشاورزی، برگزار شد، موفق به اخذ رتبه کیفی A شد.

 وی افزود: این آزمون توسط مرکز آزمون مهارت پژوهشگاه استاندارد برای اندازه گیری درصد دقت تشخیص سم های گروه آفلاتوکسین در مواد غذایی و محصولات کشاورزی برگزار شده است.

مدیرعامل شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم تاکید کرد: تنها آزمایشگاه های دارای تاییدیه از مرکز ملی تایید صلاحیت و یا همکار ادارات کل استاندارد استان ها و آزمایشگاه های شرکت های تولید کننده در حوزه صنایع غذایی و کشاورزی امکان حضور در این دوره را داشته اند.

گفتنی است، شرکت نظارت بر ضوابط بهداشت انسانی و استاندارد قشم از سال 1381 و در راستای اجرای ماده 4 قانون مقررات صادرات، واردات و امور گمرکی مناطق آزاد تجاری – صنعتی کشور، فعالیتش را در منطقه آزاد قشم آغاز کرده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه