شمانیوز

مراسم تودیع و معارفه سه تن از مدیران و مشاوران در سازمان منطقه آزاد کیش، شنبه ۱۹ مهر در سالن اجتماعات این سازمان برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی سازمان منطقه آزاد کیش  سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در این مراسم با بیان این که در حوزه معاونت فرهنگی و اجتماعی و معاونت گردشگری این سازمان شاهد تغییرات مدیریتی هستیم که موجب ارتقای کمی و کیفی برنامه‌ها خواهد شد،گفت: با حسن انتخاب مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و صدور حکم برای بدریه بحرینی به عنوان سرپرست مدیریت هنری و نماینده مورد اعتماد مردم جزیره کیش در شورای شهر؛ شاهد خیر و برکت در حوزه امور هنری خواهیم بود.

پورعلی بر لزوم اهمیت بهره گیری از ظرفیت بانوان در سطوح مدیریتی سازمان منطقه آزاد کیش اشاره داشت و افزود: سرپرست جدید مدیریت امور هنری سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان یکی از نیروهای قدیمی سازمان و بومیان این منطقه با شناخت کافی از جزیره کیش، می تواند گام های موثری در راستای احیای هنر بومی‌ها در این منطقه بردارد.

وی دو رویکرد “عام گرایانه در حوزه فرهنگی و خاص گرایانه در حوزه هنری” را از تقسیم بندی های معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آ زاد کیش برشمرد و اظهار داشت: در حوزه هنری تولید، توانمند سازی، از اولویت‌ها و یکی از اقدامات مهم این حوزه است و ظرفیت های خوبی در جزیره کیش وجود دارد که باید این ظرفیت‌ها فعال شود.

پورعلی در ادامه این جلسه با اشاره به سعید یکه دهقان سرپرست مدیریت جدید تبلیغات و بازاریابی سازمان منطقه آزاد کیش که بیش از این مسئولیت مدیریت فرهنگی و آموزشی سازمان را بر عهده داشتند افزود: در بررسی سوابق سعید یکه دهقان، حس مسئولیت‌پذیری به کیش بسیار برجسته است و ماموریت جدیدی در حوزه مرکز فعالیت‌های قرآنی جزیره به ایشان محول شده بود که با حفظ سمت در حوزه معاونت گردشگری مسئولیت این حوزه نیز بر عهده ایشان گذاشته شده است.

سعید پورعلی با بیان این که افشین علا مسئولیت مشاور فرهنگی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش را بر عهده گرفتند، اظهار داشت: می توانیم در حوزه فرهنگی، فضای استفاده از ایده‌ها و ابتکارات ایشان در کسوت جدید به ویژه در حوزه کودکان و نوجوانان برای یک چهارم جزیره که زیر ۱۵ سال سن دارند برنامه هایی را در این خصوص تدارک دید.

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش خاطر نشان کرد:با ارتقای آگاهی بخشی مبنی بر رعایت پروتکلهای بهداشتی و حفظ فاصله گذاری اجتماعی و همچنین اطلاع رسانی از ارائه خدمات با کیفیت در رویدادهای جزیره کیش ظرفیت گردشگری به ۸۰درصد رسیده است و در مقایسه با مناطق دیگر در شرایط مطلوبی قرار داریم.

در این جلسه بدریه بحرینی سرپرست مدیریت امور هنری معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در خصوص پذیرش مسئولیت، از حسن نظر مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش تشکر و قدردانی کرد و گفت: امیدوارم با کمک همکاران در امور هنری به نحو شایسته در اجرای قوانین و مقررات مناطق آزاد و به طور مشخص اهداف منطقه آزاد کیش و جهت گیری و اولویت های دولت و سازمان در این منطقه گام های موثری را برداریم و این مسئولیتی که بر عهده ما هست به خوبی انجام دهیم.

سعید یکه دهقان سرپرست جدید مدیریت تبلیغات و بازاریابی معاونت گردشگری نیز در این جلسه با بیان این که فرصتی دیگری برای خدمت به کیش زیبا و سازمان منطقه آزاد کیش فراهم شده است اظهار داشت: از مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بابت اعتمادی که به بنده داشتند تشکر و قدردانی می کنم.

در پایان این مراسم با حضور معاون فرهنگی و اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش و برخی از مدیران این سازمان احکام انتصاب به سعید یکه دهقان درحوزه مدیریت تبلیغات و بازاریابی معاونت گردشگری و بدریه بحرینی در حوزه مدیریت امور هنری معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش اهداء شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه