شمانیوز

طی مراسمی، مدیر کل تامین اجتماعی استان خراسان شمالی با حضور مدیرکل هماهنگی امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی معارفه و از زحمات مدیر کل سابق نیز قدردانی شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیرکل هماهنگی امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی در این مراسم گفت: این سازمان ماهانه برای ۴۴ میلیون نفر بیمه شده، ۱۴۶ هزار میلیارد ریال هزینه می‌کند .

 رضا امینی اظهار داشت : هزینه های سازمان تامین اجتماعی از محل منابع داخلی تامین می شود .

وی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی خدمات متعدد ارائه می دهد؛ گفت : با توجه به تنوع فعالیت ، جمعیت زیادی از کشور ، روزانه با سازمان تامین اجتماعی سروکار دارند که تلاش خواهیم کرد علاوه بر به روزرسانی خدمات ، با الکترونیکی کردن امور ، نیاز به رفت و آمدها را کاهش دهیم و مردم بتوانند در خانه خود خدمات را دریافت کنند.

مدیرکل هماهنگی امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی به بحث بازنشستگی پیش از موعد اشاره کرد و اظهار داشت : این بازنشستگی ها فشار مضاعفی به سازمان وارد می کند.

 امینی افزود : با توجه به شرایط شیوع کرونا و مشکلاتی که در زمینه های اقتصادی ایجاد شده ، این سازمان تلاش کرده عملکرد خود را ارتقا دهد و حتی یک ساعت نیز در پرداخت تعهدات مشکل ایجاد نشده است.

وی بیان کرد : امسال علاوه بر افزایش حقوق بازنشستگان ، متناسب سازی حقوق آنها نیز انجام شد .

مدیرکل هماهنگی امور استان‌های سازمان تامین اجتماعی گفت : دفترچه های درمان کاغذی حذف می شود و برای تشویق پزشکانی که نسخه نویسی الکترونیکی را اجرایی کنند دستمزد آنان تا ۹۵ درصد زودتر پرداخت خواهد شد.

وی میانگین آمار بیمه شدگان خراسان شمالی را کمتر از کشور دانست و افزود : ۳۵ درصد جمعیت این استان بیمه شده تامین اجتماعی هستند و این در حالی است که میانگین این شاخص در کشور ۵۰ درصد است.

در پایان این آیین با قدردانی از خدمات محمدعلی عباس زاده وحید که به افتخار بازنشستگی نایل شده است ، سیداحمد سیدی به عنوان مدیرکل جدید تامین اجتماعی خراسان شمالی معرفی شد .

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied