شمانیوز

اختصاصی شمانیوز/

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: عامل آشفتگی و به هم ریختگی وضعیت اقتصادی کشور، بی برنامگی دولت است.

به گزارش شمانیوز، احمد علیرضابیگی در گفتگویی اختصاصی به خبرنگار شمانیوز گفت: هیات دولت با یک گسست شدید مواجه است و هیچ هماهنگی در دولت برای حل مشکلات اقتصادی کشور وجود ندارد.

وی اظهار داشت: در شرایط کنونی، دولت به خودرویی شباهت دارد که آقای روحانی راننده آن است اما هر کدام از چرخ های آن راه خودش را می رود و به طور قطع این خودرو به سر منزل مقصود نخواهد رسید.

وی افزود: از سوی دیگر بعضی مواقع به ذهن متبادر می شود که شاید عمدی در کار است که این مشکلات در کشور به وجود می آید.زیرا نمی شود تصادفا همه برنامه ریزی ها اشتباه و غلط از آب در بیاید.شما ببینید وضعیت بازار ارز، طلا و سکه، خودرو، مسکن، مواد غذایی و.... همه آشفته و به هم ریخته است و دولت هم فقط نظاره گر این آشفته بازار است و هیچ اقدامی برای بهبود اوضاع نمی کند و متاسفانه دولت، دلسوز مردم نیست.

وی به نقش نظارتی مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: مجلس ابزارهای نظارتی را در اختیار دارد اما به دلیل اینکه دولت در سال پایانی فعالیت خود قرار دارد، مجلس در حال مماشات با دولت است و همین امر باعث شده که دولت روحانی بی محابا به خرابکاری های خود ادامه دهد.

عضو کمیسیون امور داخلی و شوراهای مجلس بیان کرد: عملکرد هیات رییسه مجلس در مواجهه با دولت مورد انتقاد نمایندگان است و متاسفانه هیات رییسه برخلاف سوگند خود عمل می کند.

علیرضابیگی اظهار داشت: متاسفانه هم مجلس و هم دولت از سخنان مقام معظم رهبری در خصوص فعالیت سال آخر دولت برداشت اشتباه کرده اند.

وی اضافه کرد: هیات رییسه مجلس باید این حقیقت را بپذیرد که جامعه به دنبال تغییرات اساسی است و اگر تغییر رویه ای صورت نگیرد اوضاع کشور بدتر خواهد شد.

او تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی باید به رسالت و وظایف قانونی خود در قبال دولت عمل کند.در غیر این صورت به سرنوشت مجلس قبل دچار خواهد شد.

گفتگو از: شهرام درویش

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه