شمانیوز

در چهارمین مرحله رزمایش کمک های مومنانه در ذوب آهن اصفهان صورت گرفت :

چهارمین مرحله از رزمایش کمک های مومنانه با نام پویش مهر اربعین 23 مهر ماه با حضور آیت ا... رهبر مسئول دفتر هماهنگی تبلیغات اسلامی، سرگرد علی بخشی جانشین فرمانده سپاه لنجان، علیرضا امیری مدیر روابط عمومی وسرهنگ مهران مختاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان در مقابل ساختمان توحید برگزار شد .

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان؛ چهارمین مرحله از رزمایش کمک های مومنانه با نام پویش مهر اربعین 23 مهر ماه با حضور آیت ا... رهبر مسئول دفتر هماهنگی تبلیغات اسلامی، سرگرد علی بخشی جانشین فرمانده سپاه لنجان، علیرضا امیری مدیر روابط عمومی وسرهنگ مهران مختاری فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان در مقابل ساختمان توحید برگزار شد .

سرگرد علی بخشی در این رزمایش با تسلیت رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع) گفت: مجموعه ذوب آهن اصفهان همواره در بخش مسئولیت های اجتماعی خود کمک های شایانی به مردم منطقه داشته است و این نشان از توجه مسئولین این شرکت به این امر خطیر است . وی به کمک های مومنانه شرکت که از نیمه شعبان شروع شده اشاره کرد و افزود : این کمک ها در قالب تسهیلات بانکی و مایحتاج زندگی تهیه و بین نیازمندان منطقه توزیع می شود .

جانشین فرمانده سپاه لنجان گفت: اولویت مهم حوزه مقاومت بسیج شهید تندگویان مقابله با ویروس کرونا و پیامدهای آن است  و با توجه به اقدامات اخیر این حوزه می توان گفت اقدامات مثبتی به ثبت رسیده که در شرکت و منطقه می توان آثار آن را مشاهده کرد . وی خاطر نشان ساخت: کارکنان ذوب آهن اصفهان با حضور در عرصه های مختلف حماسه آفریدند و پویش مهر اربعین نمونه بارز این اقدامات می باشد .

علیرضا امیری مدیر روابط عمومی شرکت نیز  به چهارمین مرحله این رزمایش اشاره کرد و گفت: ذوب آهن اصفهان سعی داشته تا در تمامی مسائل و مشکلات همراه و همگام مردم منطقه باشد و خود را جزئی از این منطقه می داند .وی در پایان با قدردانی از تمامی دست اندرکاران برگزاری این رزمایش، تصریح کرد : در این رزمایش یک هزار بسته مایحتاج غذایی برای نیازمندان تهیه و توزیع خواهد شد و کمک به نیازمندان یک وظیفه همگانی است .

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه