شمانیوز

شورای اطلاع رسانی بازار سرمایه صبح امروز 27 مهرماه در محل ساختمان بورس تهران واقع در سعادت آباد با محوریت فرهنگ سازی، ارتقای دانش مالی و آموزش برگزار شد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی بورس تهران، دکتر امیرحامد رضایی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل بورس تهران با بیان مطلب فوق گفت:  صبح امروز مورخ 27 مهرماه 99، شورای اطلاع رسانی بازار سرمایه با حضور دکتر سیاوش وکیلی مدیر روابط عمومی و امور بین الملل سازمان بورس و اوراق بهادار،  بهنام بهزاد فر مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی ، روح الله دهقان مدیرعامل شرکت مدیرت فناوری و مدیران روابط عمومی ارکان بازار سرمایه در محل ساختمان جدید بورس تهران واقع در سعادت آباد برگزار شد و موضوعات فرهنگ سازی، ارتقای دانش مالی و آموزش مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

همچنین با برنامه ریزی های صورت گرفته و هم افزایی ارکان بازار سرمایه و صدا و سیما، شبکه ایران کالا اطلاع رسانی از بازار سرمایه را برعهده گرفته است و برنامه پیش گشایش به طور اختصاصی به بررسی و اطلاع رسانی از بازار سرمایه می پردازد.

می توان امیدوار بود با تشریک مساعی ارکان بازار سرمایه و برگزاری دوره های آموزشی و هم افزایی صدا و سیما، دانش مالی عموم جامعه افزایش یابد و مردم با آگاهی بیشتر در بازار سرمایه اقدام به سرمایه گذاری کنند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید
copied