شمانیوز

رپرتاژ آگهی/

اینستاگرام امروز به یکی از شبکه‌های اجتماعی بسیار پرطرف‌ دار تبدیل شده است که افراد بسیار زیادی از سراسر جهان در این شبکه اجتماعی فعالیت می‌کنند. قابلیت استوری اینستاگرام یکی از قابلیت‌های بسیار مناسب و پرطرف‌دار این برنامه می باشد که افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند. ما در ادامه در رابطه با خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام و همچنین راه های بالاتر بردن بازدید استوری برای شما صحبت کرده‌ایم.

امروز و در حال حاضر، روزانه بیشتر از دویست میلیون نفر از شبکه اجتماعی اینستاگرام استفاده می‌کنند که فعالیت خود را در قالب استوری در این شبکه اجتماعی پخش می کنند. استوری اینستاگرام قابلیتی است که این شبکه اجتماعی برای نمایش تصاویر و انواع مختلف ویدیو های کاربران به طور پی ‌در پی و با زمان محدود استفاده می شود. در سال دو هزار و شانزده وقتی که اینستاگرام برای اولین بار شروع به کار کرد، این ویژگی سنی استوری اینستاگرام توسط افراد مختلف دیده شد و افراد بسیار زیادی خواهان و علاقمند استفاده از این قابلیت بودند. در همان اوایل کار روزانه بیشتر از صد میلیون نفر از قابلیت استوری اینستاگرام استفاده می‌کردند. آمار های بسیار زیادی نشان می‌دهند که حدود سی درصد از مردمی که در اینستاگرام فعالیت می کنند پس از دیدن یک محصول و یا خدمت در استوری اینستاگرام بیشتر به سمت خرید و یا استفاده از آن خدمت جذب می‌شوند. همچنین علاوه بر این یک ‌سوم از استوری هایی که بازدید بسیار زیادی دارند توسط کسب و کار هایی که می‌خواهند در این زمینه از استوری استفاده نمایند تا فروش محصولات خود را بیشتر کنند استفاده شده‌است. یعنی بهترین راه برای کسب درآمد از برنامه اینستاگرام استفاده از استوری می باشد و یکی از راه‌ های بالاتر بردن میزان سود دهی از استوری خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام می باشد که می‌تواند به شما در این زمینه کمک بسیار زیادی نمایند.

 

 

                                                خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام

ویژگی ‌های استوری اینستاگرام

استوری این ویژگی را دارد که در شکل ‌های مختلفی و با استفاده از فیلتر های گوناگون و تنوع های بسیار بالایی قابلیت اشتراک گذاری را دارد و شما می‌توانید با استفاده از این فیلتر ها و قابلیت ‌ها استوری خود را جذاب ‌تر کنید و باعث بالاتر رفتن میزان بازدید آن شوید. به همین دلیل استوری می‌تواند یکی از روش ‌های بسیار راحت و ارزان افزایش کسب و کار و یا جذب فالوور باشد. به همین دلیل افزایش بازدید اینستاگرام و خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام برای شما که می‌خواهید کسب‌ و کار خودتان را بیشتر کنید و دنبال جذب فالوور هستید بسیار مهم می باشد. استوری اینستاگرام روشی بسیار فوق‌العاده و قدرتمند برای جذب افراد برای بازاریابی در شبکه‌ های اجتماعی می‌باشد و می‌تواند به برندسازی شخصیت بپردازد. همچنین به دلیل این‌که استوری اینستاگرام  طرف‌داران بسیاری دارد و بسیاری از افراد دنبال خرید ویو استوری اینستاگرام هستند تا بتوانند محصولات و خدمات خود را به نمایش بگذارند، این اپلیکیشن هر روز امکانات بیشتر و بسیار جذاب ‌تری را برای کاربران خودش ارائه می‌دهد و این جذاب ‌تر شدن قابلیت ‌های استوری اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید فالوور های بیشتری جذب نمایید و بهتر کسب ‌و کار خودتان را توسعه دهید و از این راه به موفقیت‌های گوناگونی دست پیدا کنید.

 

خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام به صورت واقعی

اکثر پیچ هایی که قصد این را دارند که کسب ‌و کار خود را از طریق پیج خودشان معرفی نمایند و می‌خواهند که از راه اینستاگرام به تبلیغ بپردازند از ابزار استوری اینستاگرام در طول روز چندین بار بهره می‌گیرند. یکی از روش ‌های موفقیت در بالاتر بردن فالوور و جذب بازدید استوری اینستاگرام داشتن یک پروفایل فعال می باشد. ارسال منظم پست ‌ها گذاشتن منظم استوری های جذاب و مناسب می تواند میزان بازدید شما را بالاتر ببرد همچنین شما می‌توانید با استفاده از خرید ویو استوری اینستاگرام میزان دیده شدن استوری های خود را بالاتر ببرید و از این راه منافع بسیار زیادی کسب نمایید. شما می‌توانید به‌ راحتی اقدام به خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام در سایت ‌های گوناگون نمایید. این سایت ‌ها به شما این امکان را می‌دهد تا شما بتوانید بازدید واقعی اینستاگرام را خریداری نمایید تا بتوانید کسب‌ و کار خود و استوری های خود را سریع‌ تر و راحت ‌تر گسترش دهید و باعث می‌شود که شما بیشتر دیده شوید و به اهداف خود سریع‌تر نزدیک شوید. همچنین فعال بودن و گذاشتن چندین استوری و پست پست در بیست و چهار ساعت باعث می‌شود که بازدید شما بیشتر شود و همچنین شما با خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام می‌توانید استوری خود را بیشتر در سرچ داخل اینستاگرام ظاهر کنید و همچنین باعث می‌شود که استوری شما وارد اکسپلور اینستاگرام شود و این موضوع می‌تواند برای شما بسیار مناسب باشد.

 

 

ا

 خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام به صورت واقعی

 

حضور در اکسپلور اینستاگرام با خرید ویو بازدید اینستاگرام

 

شما اگر جزو آن دسته افرادی باشید که از زمان شروع کار اینستاگرام پیچ تأسیس گردید و قصد این را داشتید که پیچ خود را بسیار گسترش دهید و در سطح ایرانی و یا جهانی آن آرام به نمایش بگذارید بعید می باشد که آرزوی دیدن پست های خود را در اکسپلور اینستاگرام نداشته باشید. فرقی نمی‌کند کدام پست و یا استوری شما در اکسپلورر دیده شود اگر شما بتوانید به اکسپلور اینستا دست پیدا کنید این اتفاق می‌تواند نوید سوددهی ها و اتفاقات بسیار بالاتر و بهتری را به شما بدهد. به‌ تازگی استوری های خود را نیز در اکسپلورر نمایش می دهد و شما می‌توانید با استفاده از خرید ویو استوری اینستاگرام علاوه بر پست ها استوری های خود را نیز در اینستاگرام و اکسپلور آن به نمایش بگذارید و این موضوع می‌تواند به ‌عنوان یک پتانسیل بسیار بزرگ برای انواع مختلف کسب و کارها مناسب باشد.

 

نحوه خرید ویدئو بازدید اینستاگرام

 

پیشتر نیز گفتیم که خرید ویو و بازدید اینستاگرام و یا پست‌ های اینستاگرام به شما کمک می‌کند که شما بتوانید سریع‌تر پیج خود را بالا بیاورید و در سطح پیچ ‌های اول قرار دهید. توجه نمایید ویو هایی که شما خریداری می‌کنید از نظر اینستاگرام کاملاً واقعی می‌باشند و این واقعی بودن باعث می‌شود که پست ‌های شما با سرعت بیشتر و سریع‌ تری در سطح جهان انتقال پیدا کند و این انتقال پست ها باعث دیده شدن شما و همچنین معروف شدن شما می‌شود. شما می‌توانید به‌ راحتی اقدام به خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام نمایید به این صورت که شما وارد سایت‌ های فروشنده می شوید و بعد از این‌که اطلاعات خودتان را وارد نموده‌اید و سفارش خود را ثبت نموده اید پس از تایید اطلاعات و سفارش شما ویدیو های خریداری ‌شده استوری اینستاگرام سریعاً به استوری شما اضافه می‌شود و باعث می‌شوند که میزان بازدید استوری شما بیشتر شود و شما شانس بیشتری برای قرار گرفتن در اکسپلور اینستا و بیشتر دیده شدن داشته باشید.

 

 

هه

  نحوه خرید ویدئو بازدید اینستاگرام

 

اهمیت ویو استوری در اینستاگرام

 

اگر شما می‌خواهید که نظر کاربران مختلفی که در اینستاگرام فعالیت می‌کنند را به پست ‌ها و فعالیت پیج خودتان جلب نمایید، خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام می‌تواند یکی از بهترین و سریع ‌ترین راه‌ ها برای شما باشد. هر چقدر که ویدئوی استوری های شما بالاتر رود و بیو پیج شما بیشتر شود، شما شانس بیشتری برای دیده‌ شدن دارید و این کار می‌تواند سود های بسیار کلانی را برای شما به ارمغان بیاورد. شما با این کار دیگران و افرادی که در این اینستاگرام وجود دارند را مشتاق می‌کنید که به دیدن پست‌ ها و استوری های شما بپردازد و می‌تواند به اهداف خودتان که دید شدن بیشتر در اینستاگرام می باشد برسید. همچنین خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام تنها راه بالاتر بردن بازدید اینستاگرام نیست و شما می‌توانید با استفاده از روش ‌های دیگری که ما در ادامه بررسی آن ‌ها خواهیم پرداخت نیز بازدید استوری های خود را بالاتر ببرید و به همراه خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام یک ترکیب جادویی و بسیار مؤثر برای بالاتر بردن میزان دیده شدن پیج خود بسازید.

 

استفاده از هشتگ در استوری

 

یکی از راه‌ های مکمل خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام برای بالاتر بردن میزان بازدید استوری اینستاگرام استفاده از هشتگ می باشد. توجه نمایید که بسیاری از کاربران در اینستاگرام به صورت هدفمند جستجو می‌کنند و تنها هشتگ ها را دنبال می‌کند. هشتگ ها باعث می شوند که مطالب مرتبطی که کاربر به دنبال آنان است در یک صفحه جمع شوند و این کار باعث دسته ‌بندی مطالب خواسته شده کاربر می شود. هنگامی که شما یک هشتگ را در اینستاگرام جست‌ و جو می‌کنید مطالب و استوری ها و پست ‌هایی که آن هشتگ در زیر آن‌ ها آمده است و یا در آن‌ ها تگ شده است برای شما نمایش داده می شود و شما می‌توانید آن‌ ها را ببینید. شما حتماً باید سعی نمایید که از هشتگ‌ های ترند در شبکه ‌های اجتماعی استفاده نمایید. ترند ها موضوعاتی هستند که به یک‌ باره و ناگهانی در فضای مجازی معروف می‌شوند و افراد بسیار زیادی برای مدت متفاوتی برای مثال یک روز یک هفته و یا یک ماه به تولید این هشتگ ها می‌پردازند و باعث می‌شوند که تعداد پست‌ های مربوط به این هشتگ ها بیشتر شود. شما می‌توانید با استفاده از خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام همچنین استفاده از هشتگ های مرتبط با موضوعات روز میزان بازدید از استوری خود را تا حد بسیار بالایی بیشتر کنید. اما شما بد سعی نمایید که در استفاده از هشتگ ها به هیچ اما زیاده‌روی نکنید، اصلاً از هشتگ‌ های غیرمرتبط در پست‌ های و استوری های خودتان استفاده نکنید، حتماً در انتخاب هشتگ و حساسیت مناسبی را به خرج دهید، اگر از هشتگ های چند کلمه استفاده می‌کنید حتماً میان هر کلمه آندرلاین قرار دهید، اگر شما دارای پیج فروشگاهی و یا تجاری می باشید حتماً در هشتگ نام شهر خود را ذکر کنید همچنین هشتگ هایی که رقبای شما نیز می‌زنند می‌تواند مناسب باشد.

 

خخ

        استفاده از هشتگ در استوری

 

در زمان مناسبی استوری بگذارید

 

یکی دیگر از مکمل های خرید ویو استوری اینستاگرام ولی برای بالاتر بردن میزان بازدید استوری اینستاگرام تولید محتوا در زمان مناسب می باشد. شما باید با توجه به مخاطبین تان سعی نمایید که استوری ‌ها را در زمان مناسبی انتشار دهید. برای مثال اگر مخاطبین شما قشر کارمند جامعه را تشکیل می‌دهد سعی کنید استوری های خود از پنج عصر به بعد انتشار دهید و اگر مشتریان شما نوجوانان و جوانان هستند آخر شب می‌تواند زمان مناسبی برای انتشار استوری های شما باشد. اگر شما استوری را در زمان مناسبی انتشار دهید و در خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام مبادرت به خرج دهید می توانید نتایج خارق‌العاده و شگفت‌انگیزی را مشاهده نمایید. یکی دیگر از ویژگی ‌های بسیار جالبی که استوری اینستاگرام دارد این است که شما می‌توانید لایو زنده خود را در این استوری قرار دهید که برای بینندگان و مخاطبین شما بسیار جذاب می باشد و شما می توانید از لایو ها که یک راه بسیار عالی برای ارتباط برقراری ارتباط با فالوور های شما می باشد استفاده نمایید تا بتوانید ارتباط بیشتری با مخاطبین خودتان برقرار نمایید.

 

افزودن استیکر ها و انیمیشن‌ ها به استوری

 

یکی دیگر از راه‌ های افزایش ویو، خرید ویو و بازدید استوری اینستاگرام به اضافه استفاده از استیکر ها و انیمیشن ‌ها می باشد. پیشتر ما برای شما گفتیم که اینستاگرام سعی می‌نماید که هر روز قابلیت های جدیدی از استوری را در اختیار شما بگذرد و می کوشد که با جذاب کردن محیط استوری کاربران زیادی را به مشاهده استوری ها سوق دهد که می‌تواند برای کاربرانی که در حال استفاده از این قابلیت هستند و می‌خواهند که محتوا و یا محصول را از این روش به فروش برسانند بسیار مناسب باشد. استفاده از استیکر ها و شکلک های متحرک و یا گیف ها این امکان را به شما می‌دهد و شما می‌توانید تا درصد بسیار بالایی محتوا هایی که تولید می‌کنید را جذاب کنید و افراد بسیار بیشتری را به سمت بازدید استوری خودتان جذب کنید. این محتوا ها بسیار سرگرم‌ کننده هستند و می‌توانند استوری شما را تا حد بسیار زیادی جذاب کنند. همچنین انیمیشن ‌ها به صورت ذهنی کاربران شما را ایجاب می‌کند که استوری های بعدی شما را نیز دنبال کنند و این موضوع می‌تواند یک راه پیش ساخته‌ای را برای شما تولید نماید تا شما بتوانید راحت ‌تر مسیر پیشرفت خودتان را طی نمایید. همچنین اینستاگرام قابلیت استفاده از طرح ‌های گرافیکی بسیار زیبا و همچنین فیلتر های مناسبی را برای شما به وجود آورده است تا بتوانید با توجه به شرایط مناسب از فیلتر ها مناسبی استفاده کنید تا بتوانید روان‌شناسی گرافیکی را پیاده نمایید و با استفاده از این روش تأثیرات بسیار زیادی روی فالوور های خودتان بگذارید و همچنین باعث جذب آن‌ ها برای دنبال کردن پیج شما و از استوری های دیگر خودتان شوید. 

 

خخععع

      افزودن استیکر ها و انیمیشن‌ ها به استوری

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه