شمانیوز

مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم؛

مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری وبینار "بهداشت و بیماری های عمومی میگو" به میزبانی موسسه آموزش عالی این سازمان خبر داد.

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد قشم، منصور آزاد با اعلام این خبر عنوان داشت: کارگاه آموزشی"بهداشت و بیماریهای عمومی میگو" توسط اداره شیلات و کشاورزی با همکاری موسسه آموزش عالی، با هدف ارتقا دانش و بهبود عملکرد پرورش دهندگان میگو جزیره قشم به صورت وبیناری برگزار شد.

وی افزود: تشریح عوامل بیماریزا و انواع بیماری های غالب در ایران و جهان و روش های پیشگیری و درمان در مزارع پرورش میگو از سرفصل های آموزشی در این دوره بود.

به گفته آزاد، ارایه توضیحات تکمیلی در مورد شرایط خاص اقلیمی قشم و توجه به شرایط بهداشتی و ایمنی زیستی مزارع پرورش میگو از دیگر مباحث مطرح شده در این وبینار بود.

مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم ادامه داد: دوره بعدی با توجه به نیاز سنجی صورت گرفته، باعنوان "آشنایی با صنعت پرورش میگو"، هفته ی آینده برگزار می شود.

شایان ذکر است، وبینار "بهداشت و بیماری های عمومی میگو" با حضور 15 نماینده از شرکت های فعال و دارای مجوز فعالیت اقتصادی روز دوشنبه 28 مهرماه به میزبانی موسسه آموزش عالی سازمان منطقه آزاد قشم برگزار شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
جهت مشاهده نظرات دیگران اینجا کلیک کنید

تبلیغات متنی

روی خط رسانه